Vsetín – Havířov 4:1 (kon.) | Chomutov – Motor ČB 3:6 (kon.) | Litoměřice – Přerov 3:4 (kon.)
Slavia – Poruba 2011 4:3 (kon.)
konec
HC Stadion Litoměřice
3:4 (0:0, 3:2, 0:2)
HC ZUBR Přerov
Pondělí 13.01.2020, 17:30 • Kalich Arena, Litoměřice • Chance Liga - o pořadí v play-off • 11. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Ode mne je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek pondělního večera a někdy příště odsud z Litoměřic na počtenou. (19:58:30)
   
  V litoměřické Kalich Areně je dobojováno. Utkání plné zvratů zvládl lépe hostující tým, který dvěma góly ve třetí třetině otočil vývoj skóre ve svůj prospěch a připisuje si tak již čtvrtou výhru s Litoměřicemi v této sezóně.
   
  Konec zápasu.
   
  59:26
  Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Martin Weinhold – 2 min., krosček).
   
  58:36
  Adam Beran se vrátil do branky. A je to víc než potřeba, neboť v útočném pásmi se drží Přerov, který drží soupeře na uzdě a nechce ho pustit do útočného prostoru.
   
  57:59
  Před dalším icingem zachránil hru Patrik Marcel. Novopečený dvojnásobný otec, jemuž se dnes narodil syn Patrik, tak rychle rozehrál a nasměroval svůj tým zpět do prostoru před Klimešem.
   
  57:26
  Po chvilce hry došlo k dalšímu icingu hostí. Dění na ledě je sice rozkouskované, avšak kališníci se alespoň drží v útočném pásmu.
   
  56:50
  Stadion vstoupil do hry bez gólmana! Toho Přerov využil k dvěma dalekým výhozům kotouče na branku, vzešlo z toho ovšem dvakrát zakázané uvolnění.
   
  56:44
  Oddechový čas pro domácí.
   
  56:18
  Z čehož Přerov přesunul hru na opačný konec kluziště. Adam Beran navíc chvíli bránil svou svatyni bez hokejky v ruce, vedl si ovšem úspěšně.
   
  55:05
  Hráči Litoměřic už vsadili všechno na útočnou kartu. Proti nim ovšem stojí důrazná obrana Přerova, jíž se daří blokovat jakoukoliv soupeřovu střeleckou příležitost.
  53:41 Radek ČÍP - 3:4
   
  53:41
  Přerov právě vstřelil branku!
  Gól ovšem padl na přerovské straně! Přesnou přihrávku přes kruhy poslal z první do odkrytého prostoru brankoviště RADEK ČÍP, čímž posílá svůj tým znovu do vedení. Asistence: Darek Hejcman a Jakub Kubeš.
   
  51:39
  Kališníci si stále počínají velmi aktivně v útočném pásmu a několikrát přímo ohrozili gólmana Přerova.
   
  50:40
  Na puku se stále drží litoměřičtí hokejisté. Od vlastní branky se dokázali prosmýknout až na opačný konec ledového kluziště a následně se i pokoušeli o dorážky do Klimešovy branky.
   
  49:53
  O znovuzískání vedeníé se snaží litoměřičtí hokejisté. Naproti tomu Přerov pro zmírnění tlaku vyhodil kotouč na zakázané uvolnění.
  49:29 Jiří GOIŠ - 3:3
   
  49:29
  Přerov právě vstřelil branku!
  A máme znovu vyrovnáno! Chybné rozehrávky Váchala od vlastní branky využil JIŘÍ GOIŠ, který na několik pokusů dokázal dotlačit puk do prázdné branky. Bez asistence.
   
  49:07
  Kališníci otočili hru. Po mantinelu převezl kotouč Tomáš Bernat, nic z toho ale nevytěžil.

  Vít Trubička

  Branky a nahrávky: 30. M. Kadlec (Korkiakoski, Voženílek), 34. Strejček (M. Kadlec, Korkiakoski), 40. Kangas (M. Havelka) – 27. Kubeš (Pšurný, T. Doležal), 33. T. Doležal (Navrátil, Pšurný), 50. Goiš, 54. Číp (Hejcman, Kubeš)


  HC Stadion Litoměřice: A. Beran (Tomáš Král) – Marcel (A), Klejna, Jebavý (A), Mlčák, Strejček, Baláž, Váchal – M. Kadlec, Korkiakoski, Voženílek (C) – Jurčík, Jícha, Jánský – Brabenec, M. Havelka, Kangas – Bernat, D. Sklenář, Kropáček.
  HC ZUBR Přerov: Klimeš (Petrásek) – Krisl (C), Kubeš, Weinhold, Zbořil (A), Forman, Šnajnar – T. Doležal, Pšurný (A), Navrátil – Berger, Hejcman, Číp – Goiš, M. Kratochvil, Š. Kratochvil – Indrák, Süss, F. Dvořák – Matěj Svoboda.

  Rozhodčí: Wagner, Pilný – Hejl, Podrazil