Šumperk – Zruč n/S 3:6 (kon.) | Chrudim – Slavia 3:0 (kon.) | Interobal Plzeň – Kladno 3:1 (kon.)
Balticflora Teplice – Andy Liberec 8:3 (kon.)
konec
FK Chrudim
3:0 (1:0, 2:0)
SK Slavia Praha
Pátek 30.09.2011, 20:00 • Sportovní hala Chrudim • 1. Futsal liga
Předzápasové kurzy
   
  Utkání končí 3:0, což je určitě spravedlivý výsledek. Hráči Slavie dnes skvěle bránili a pevně věřím, že pokud bude útok fungovat alespoň trochu jako dnešní obrana, Slavie se po letošním ročníku Chance Futsall Ligy udrží v elitní soutěži. Z chrudimské sportovní haly se s Vámi loučím a přeji příjemný zbytek pátečního večera. U dalšího futsalu v Chrudimi, na shledanou. (21:33:59)
   
  Konec zápasu.
   
  18:32
  Pressing Dobrovolného spolu s Maxem slaví úspěch a nechybělo moc a druhý zmiňovaný utíkal sám na Krajče.
   
  38:00
  Oku diváka se aktuální futsal musí líbit. Michal Mareš st. hledal střílenou příhrávkou Popelku, ten jen o pár centimetrů nedosáhl na míč.
   
  37:43
  A výborný zpráva přichází od hlavního hlasatele p. Slepičky. V pondělí přiletí posílit chrudimský Doughlas. Brazilec, který zde předváděl vloni velké pensum práce a tvořil hru.
   
  37:19
  Power play se zřejmě nechystá. Domácí ale zavřeli hosty ještě více, než v předchozích momentech.
   
  36:44
  Parádní ťukec v podání Rešetára-R. Mareše a Maxe. Zakončující Max však netrefuje prázdnou branku.
   
  36:26
  Oddechový čas pro domácí. Že bychom viděli power-play v podání Chrudimi?
   
  36:19
  Ani ve dvou hráčích neodstavili od balonu Mariána Dobrovolného hráči Slavie. Aut pro Chrudim.
   
  34:54
  Hrůzostrašná rozehrávka v podání domácích a unikající Oliva. Michal Mareš st. musel zatáhnout za záchranou brzdu a zcela po právu vidí žlutou kartu z rokou sudího. Čtvrtý akumulovaný faul pro Era-Pack.
   
  34:48
  A Marán Dobrovolný plní to, proč na palubovku přišel. Zkušeně si před Olivou pohlídal balon a slávistický kapitán musel faulovat. Pátý akumulovaný faul pro hosty znamená, že každý další nedovolený zákrok v podání Slavie bude znamenat desetimetrový kop!
   
  33:51
  A na hřišti se objevuje na pozici obrovského pivota další nové jméno v dresu Chrudimi. Marián Dobrovolný se hned cpal do šance a byl vyslyšen svými spoluhráči. Krajč byl ale dobře postavený a s dobře mířenou střelou si poradil.
   
  32:37
  Chrudim právě vstřelila branku!
  Druhý ťukec až do prázdné brány tentokrát končí brankou. MICHAL MAREŠ st. neměl sebemenší problém poslat míč za bezmocného Krajče.
   
  32:53
  A faktu, který jsem zmiňoval před chvílí si všiml i sám Oliva a trenér Slavie. Hostující kapitán je narozdíl od prvního poločasu především na rozehrávce a diriguje si své spoluhráče.
   
  32:27
  Neris dostal prostor, tak toho využil. Krajče budou pálit prstky ještě zítra.
   
  30:42
  Všimněme si, že narozdíl od předchozích zápasů Slavie, které jsem měl tu čest sledovat, dnes Oliva tolik nevyniká. A je to z jednoho prostého důvodu. Chrudimská obrana a brzký přístup k hráčům v brankovišti totiž nutí hosty k přihrávkám zpět na vlastní polovinu a hrotoví hráči jako Oliva, tak nemohou tolik vyniknout. I přesto je kapitán hostů zcela nejlepším hráčem ve žlutočerném dresu.
   
  30:30
  Roman Mareš to zkusil levačkou, jenže minul cíl.
   
  30:00
  A Oliva opět v akci. Technická střela protáhla Žďánského.
   
  29:55
  Olive vybojoval zcela ztracený balon, za což byl zcela právem oceněn potleskem hostujícícho trenéra a slovy "Dobře Oli, dobře!"

  Dany

  Branky: 1. Max, 20. Mareš M. st., 32. Mareš M. st.

  Karty:   34. Mareš M. st. (CHR) - 28. Fichtner (SLA)


  FK Chrudim: Žďánský (Meller) - Neris, Mareš R., Popelka, Max, Vladyka, Rešetár, Dobrovolný, Mareš M. ml., Slováček, Mareš M. st.
  SK Slavia Praha: Krajč - Oliva, Uhlíř, Kroh, FIchtner, Šafránek, Blabla, Kamas, Vandas, Sop, Kučera

  Rozhodčí: Sebök - Kincl, Vomastek