Olomouc – Vítkovice 5:5 (kon.) | Písek – SHK Hodonín 6:3 (kon.) | Žďár n/S – Lev Benešov 6:3 (kon.)
konec
IHC Králové Písek
6:3 (1:2, 3:0, 2:1)
SHK Hodonín
Středa 02.09.2020, 18:00 • Zimní stadion Písek • Přípravné zápasy
Partner:
   
  Třetí gól Drtičů zároveň uzavřel i dění středečního duelu, jenž dospěl k poněkud překvapivému výsledku – domácí Králové poráží původně favorizovaný Hodonín v poměru 6:3. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (20:08:06)
   
  Konec zápasu.
   
  58:33
  Drtiči právě vstřelili branku!
  Snížit se právě podařilo MICHALU ROMANČÍKOVI, kterému se povedlo domácího gólmana zmást naznačením a zamezit tak jeho přesunu na levou stranu – hodonínský útočník pak zakončoval do prázdné. Asistence: Erik Hložánek
   
  57:50
  Před Kubáněm teď nebezpečně operoval David Matějka, byl volný na dorážku, ke které měl velice blízko, Drtiči si však situaci v poslední chvíli zvládli ohlídat.
   
  57:20
  Dvakrát icing domácích.
   
  56:28
  Hosté se snaží horko těžko něco vymyslet, čas však nehraje v jejich prospěch. Kotouče se navíc po jedné z nevydařených střel opět ujímají aktivitou hýřící Králové..
   
  55:44
  Domácí si teď příliš neporozuměli a posílají kotouč na zakázané uvolnění..
   
  55:18
  Písečtí hrají v plném počtu.
   
  54:38
  Od inkasování branky právě zachránil svůj celek Martin Parýzek, který pohotově vyhodil kotouč z bezprostřední blízkosti Hausera..
   
  53:15
  Hosté mají možnost dosavadní výsledek utkání trochu zkorigovat – na trestnou lavici usedá Dominik Bílek.
   
  52:19
  Písek právě vstřelil branku!
  Šestý gól posílá na střelecký účet domácího mužstva TOMÁŠ ROD. Bez asistence
   
  51:34
  Písek právě vstřelil branku!
  Tak přece jen se dočkali – David Matějka připravil vhodnou střeleckou pozici MARTINU MATĚJČKOVI, který přesnou nekompromisní ranou prolomil ono zdlouhavé střelecké trápení svého výběru. ASISTENCE: David Matějka
   
  50:41
  Ze střelecké aktivity Králové neubrali ani posléze, ale ta koncovka.. Domácí tak v posledních několika minutách zbytečně spálili hodně příležitostí.
   
  49:24
  Pochybení hostujících hráčů teď mohli potrestat hned dva domácí hokejisté – Kubáň každému z nich čelil zcela sám, ani jeden z Králů ale nebyl schopen usměrnit kotouč tím správným směrem. Bylo tak pouze vidět bezmocné lomení rukama píseckých fanoušků..
   
  48:35
  Hauser schytal nepříjemnou jedovku zápěstím do svého pravého ramene.
   
  48:00
  Gólman Drtičů si poradil i s nadcházející smrští píseckých dorážek..
   
  47:22
  Kubáň tedˇ čelil hned několika střeleckým pokusům z holí domácích, všem ale úspěšně odolal. Hned poté se vhazovalo po jeho pravé straně..
   
  46:40
  Přibyl naskočil zpět do hry, Králové kompletní.
   
  46:10
  Hosté byli teď v útoku hodně nepříjemní, domácí se ovšem nakonec zvládli osvobodit.

  Kateřina Němcová

  Branky a nahrávky: 6. Bednařík, 29. Matějček, 30. Kosnar, 38. Kosnar (Sýbek, Novák), 52. Matějček (Matějka), 53. Rod – 4. Balán (Vosátko), 13. Balán, 59. Romančík (Hložánek)


  IHC Králové Písek: Hauser (Kříž) – Turek, Parýzek, Dudáček, Bílek, Šafář, Suda – Kosnar, Rod T. st., Sýbek, Matějka, Matějček, Bednařík, Novák, Přibyl, Rod T. ml, Volf
  SHK Hodonín: Kubáň (Polášek) – Jirásek, Kruckovič, Spalovský, Vosátko, Uhříček, Veselský, Koubek – Komínek (C), Romančík, Hložánek, Balán, Bulín, Krejčí, Škvrně, Urbánek, Sedláček

  Rozhodčí: Poskočil – Šperl, Mitáš