Sparta – Madeta Motor ČB 5:2 (kon.)
konec
HC Sparta Praha
5:2 (0:0, 1:1, 4:1)
Madeta Motor České Budějovice
Pondělí 10.08.2020, 18:00 • Tipsport arena (Praha - Holešovice) • Generali Česká Cup • Skupina A
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Sparťané si v tuto chvíli užívají vítěznou děkovačku se svým týmem a domácí fanoušci děkují za výkon svým hráčům v dnešním utkání. To byla ode mě dnes poslední informace, mějte se hezky a někdy příště na počtenou! (20:13:53)
   
  Je konec! Sparťané vítězí v tomto utkání 5:2, poslední gól byl připsán Matěji Machovskému, který tak ozdobil svůj dnešní výkon vstřelenou brankou. Domácí dnes berou tři body, Budějovičtí se domů vrací s prázdnou.
   
  Konec zápasu.
  59:47 MACHOVSKÝ - 5:2
   
  59:47
  Sparta právě vstřelila branku!
  Budějovice znovu odvolaly brankáře a opět inkasují. Po kombinaci v útočném pásmu šla přihrávka na obránce, který však netrefil kotouč a ten zamířil do prázdné brány. Gól je připsán MATĚJI MACHOVSKÉMU, jenž se z domácích dotkl puku jako poslední. Neuvěřitelný moment!
  59:05 PAVELKA - 4:2
   
  59:05
  Sparta právě vstřelila branku!
  A je zřejmě hotovo! Domácí se dostali do středního pásma, kde stál připravený TOMÁŠ PAVELKA a sparťanský obránce od modré čáry zamířil přesně do odkryté klece Motoru! Bez asistence.
   
  58:46
  A právě za hrubost míří Lukáš Pech (SPA) na trestnou lavici. Motor si zároveň vybírá oddechový čas na poradu a navíc odvolává brankáře!
   
  58:46
  Ostrý moment u brankáře Machovského! Venkrbce povalil na ledovou plochu Pech a sparťanský útočník si půjde sednout na trestnou lavici.
   
  58:28
  Domácí mají dnes opravdu hodně šancí! Říčka si počkal na vhodný moment, následně vystřelil a Pech se k dorážce už později nedostal.
   
  57:59
  Daniel Voženílek chtěl zavézt kotouč středem kluziště, ale na útočné modré čáře stáli hned dva sparťanští obránci, kteří budějovického útočníka zastavili.
   
  57:04
  Sukeĺ nebyl úspěšný na vhazování v útočném pásmu a sparťané byli později vyhnáni až do středního pásma. Domácí mají znovu puk na svých holích.
   
  56:48
  A domácí mohli znovu udeřit! Řepík byl na chvíli osamocen v útočném pásmu před Čiliakem, ale puk se mu zamotal mezi bruslemi.
   
  56:18
  Machovský přerušuje budějovickou snahu vstřelit vyrovnávací gól. Hra je přerušena, nyní bude následovat komerční přestávka. Za chvíli pokračujeme.
  55:44 BUCHTELE - 3:2
   
  55:44
  Sparta právě vstřelila branku!
  Domácí otáčejí během necelé minuty vedení na svoji stranu! Pech poslal zpoza branky dobrou přihrávku na JANA BUCHTELEHO, který svou střelou z mezikruží nedal Čiliakovi šanci! Sparťané rázem vedou. Asistence: Lukáš Pech, Ladislav Zikmund.
  55:03 KUDRNA - 2:2
   
  55:03
  Sparta právě vstřelila branku!
  A sparťané podruhé v dnešním utkání dotahují gólovou ztrátu! Pavelka poslal kotouč přesně na ANDREJE KUDRNU, který dokázal překonat brankáře Čiliaka! Asistence: Tomáš Pavelka, Matúš Sukeĺ.
   
  54:20
  Řepík našel v rohu kluziště Zikmunda, který ale svou přihrávku nasměroval přesně na hokejky hostí. Budějovické ale zastavuje postavení mimo hru.

  Petr Pavlík

  Branky a nahrávky: 38. Řepík (Rousek, Kalina), 56. Kudrna (Pavelka, Sukeĺ), 56. Buchtele (Pech, Zikmund), 60. Pavelka, 60. Machovský – 24. Hrubec (Beránek), 46. Jonák (Venkrbec, Holec)


  HC Sparta Praha: Machovský (Neužil) – Pavelka, Košťálek, Klodner, Kalina, Jandus, Jeřábek, Kadeřávek – Rousek, Horák (C), Řepík (A) – Kudrna, Sukeĺ, Tomášek – Dvořáček, Říčka, Pšenička – Buchtele, Pech (A), Zikmund.
  Madeta Motor České Budějovice: Čiliak (Strmeň) – Pýcha (C), Suchánek, Lytvynov, Kachyňa, Slováček, Svach – Christov, Venkrbec (A), Holec – Voženílek, Přikryl, Doležal – Jonák, Prokeš, Karabáček – Beránek, Čížek, Hrubec.

  Rozhodčí: Úlehla, Veselý – Kis, Šimánek

  Diváci: 1 523