Prostějov – Otrokovice 6:0 (kon.) | Z. Moravce - Vráble – Ostrava 3:2 (kon.) | Sokolov – Ústí n. L. 0:2 (kon.)
Žižkov – Jablonec 3:1 (kon.) | Sparta – Táborsko 5:0 (kon.) | Plzeň – Č. Budějovice 2:0 (kon.)
Liberec – Chrudim 2:1 (kon.) | Ml. Boleslav – Třinec 4:2 (kon.) | Adm. Praha – Bohemians 1905 1:2 (kon.)
Teplice – Hr. Králové 0:1 (kon.) | Trenčín – Pohronie 0:3 (kon.) | Ml. Boleslav – Třinec 2:3 (kon.)
Přepeře – Liberec 2:1 (kon.) | Cottbus – Varnsdorf 0:2 (kon.) | Žižkov – Králův Dvůr 1:3 (kon.)
Dunajská Streda – Nice 0:6 (kon.) | Trenčín – Zlín 2:5 (kon.) | Senica – Slovácko 0:1 (kon.)
Trnava – Olomouc 1:1 (kon.) | Pardubice – Jihlava 1:0 (kon.) | MTK Budapešť – Sereď 2:0 (kon.)
St. Pölten – Líšeň 1:1 (kon.)
konec
FC Viktoria Plzeň
2:0 (1:0)
SK Dynamo Č. Budějovice
Sobota 01.08.2020, 11:00 • Stadion Luční Ulice, Plzeň • Přípravný zápas
Předzápasové kurzy
   
  Z mé strany je to vše. Díky za pozornost a zase někdy na počtěnou. (12:48:38)
   
  Je dobojováno. Viktoria Plzeň v úvodním utkání letní přípravy porazila českobudějovické Dynamo 2:0. Gólově se prosadili premiérovými brankami v červenomodrém dresu Miroslav Káčer a Lukáš Matějka.
   
  90+2
  Konec zápasu.
   
  90
  Už se hrají poslední chvilky tohoto přípravného utkání, které Viktorka nejspíše ovládne o dvě branky.
   
  89
  Dominik Sváček si v posledních minutách celkem solidně zachytá. Nyní musel mladý plzeňský brankář vytáhnout přízemní střelu k levé tyčce, ale zatím je bezchybný.
   
  88
  Dynamo šlo nyní po pravé straně do útoku a jeden z hráčů zakončoval z pravé strany po zemi. Rána to ale nebezpečná nebyla, Sváček poklidně kryje.
   
  87
  Ba Loua dostal centr na pravou stranu vápna, kde si jej hrudí zpracoval a levou placírkou chtěl překvapit Vorela v brance. Myšlenka to nebyla vůbec špatná, míč nicméně skončil nakonec jen vedle branky.
   
  86
  Kladrubský poslal přihrávku do vápna, kde si jeden z hráčů obehrál Sváčka. Následně poslal míč na zadní tyčku, ale zde úřadovala jen obrana Plzně.
   
  85
  Dynamo dlouho kličkovalo před vápnem, ale ideální čas na zakončení promrhalo. Nakonec vše vyřešil centr do země nikoho, Sváček míč skryl v rukavicích s pomocí obránce.
   
  83
  Adriel Ba Loua šel po pravé straně do útoku a bránícího hráče se pokoušel zbavit rychlou kličkou. Míč byl ale zablokován a Viktoria získává jen autové vhazování.
   
  82
  Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Luděk Pernica, přichází Václav Míka.
   
  81
  Kombinace českobudějovického Dynama ve středu hřiště nebyla přesná, jeden z hráčů si dokonce ulevil stylem, který není publikovatelný.
   
  80
  Jiří Kladrubský nyní chtěl centrovat z levé strany, ale i tentokráte byla jeho snaha zablokována. Pokračuje se tak hrou domácího celku.
   
  78
  Aktivita Dynama byla zakončena střeleckým pokusem z dálky. Patrik Čavoš ale nebyl vůbec přesný a propagační rána skončila jen vedle branky Dominika Sváčka.
   
  77
  Marko Alvir hledal dobrou průnikovou přihrávkou na levou stranu Ba Louu, ale tomu se nepovedlo jeho rychlou přihrávku doběhnout.
   
  76
  Hosté nyní mohli potrestat chybičku v plzeňské rozehrávce, ale obrana hned zakročila. V protiakci zakončoval z hranice vápna Mihálik, ale branku minul.
   
  74
  Tempo hry pomalu opadá a sledujeme hodně nepřesností a hodně autů. Hraje se také docela dost času ve středu hřiště.
   
  73
  Dominik Sváček se hodně dlouho nedostal k míči. Nyní měl na svědomí rozehrávku, ale jeho příhrávka na levou stranu nebyla zachycena. Bude se vhazovat proti Plzni.
   
  71
  Po levém křídle vedl nyní míč právě Ba Loua, ale tomu se jej nepovedlo nakonec lépe rozehrát či udržet na hrací ploše. Bude se odkopávat od branky.

  David Panuška

  Branky: 31. Káčer, 61. Matějka


  FC Viktoria Plzeň: Staněk (46. Sváček) – Havel (46. Řezník), Brabec (46. Hejda), Pernica (82. Míka), Limberský (46. Kovařík) – Bucha (56. Hořava), Káčer, Alvir – Mihálik, Beauguel (56. Matějka), Kopic (69. Ba Loua).
  Náhradníci: Sváček – Hejda, Řezník, Míka, Hořava, Kovařík, Ba Loua, Matějka.

  SK Dynamo Č. Budějovice: Vorel – L. Havel (46. Králik), Novák (46. Talovierov), Kopečný (46. Kladrubský), Ekpai (46. Ledecký), Čavoš, Čolić (46. Brandner), Bassey (46. Mészáros), Jánošík (46. Almeida), Javorek (63. Valenta), Valenta (46. Mršić).
  Náhradníci: Janáček – Králik, Talovierov, Ledecký, Kladrubský, Brandner, Mészáros, Almeida, Mršić.

  Rozhodčí: Grimm – Kříž, Paták