Teplice – Slovácko 0:2 (kon.) | Příbram – Opava 1:1 (kon.) | Jablonec – Ostrava 2:0 (kon.)
Č. Budějovice – Liberec 0:2 (kon.) | Pardubice – Slavia 1:1 (kon.)
konec
1.FK Příbram
1:1 (0:0)
SFC Opava
Sobota 12.09.2020, 17:00 • Na Litavce, Příbram • FORTUNA:LIGA • 3. kolo
Předzápasové kurzy
   
  Emmanuel Antwi dokázal po necelé hodině střetnutí prolomit bezbrankové skóre a poslal domácí Příbram do vedení, jenže hostující Radoslav Kováč udělal skvělý tah, když na hrací plochu poslal Reného Dediče a ten se mu za necelé dvě minuty odvděčil vyrovnávacím gólem. Pro oba týmy je to první bodový zisk v letošní sezóně. Konečný stav. 1.FK Příbram 1 SFC Opava 1. (18:54:54)
   
  90+3
  Konec zápasu.
   
  90+3
  Jan Žídek se málem dostal do zakončení, jenže Opavě byl nakonec odpískán útočný faul, což znamená, že dnešní střetnutí skončí dělbou bodů. Zřejmě zaslouženou.
   
  90+3
  Probíhá poslední minuta nastavení a Opava má k dispozici rohový kop. Dokáže v posledních sekundách otočit zápas na svou stranu? Pohotovost v šestnáctce Příbrami.
   
  90+2
  Střídání v týmu SFC Opava: ze hřiště odchází Lukáš Holík, přichází Bartosz Pikul.
   
  90+1
  Jaroslav Tregler se dostal k hlavičce uprostřed šestnáctky, jenže jeho pokus po rozehrání rohového kopu byl slabý a Vilém Fendrich si s ním hravě poradil.
   
  90
  Nad rámec dnešního utkání byly nastaveny 3 minuty.
   
  89
  Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Stanislav Vávra, přichází Dušan Pinc.
   
  88
  Radoslav Kováč tak dlouho hovořil směrem k rozhodčímu, až si nakonec vykoledoval žlutou kartu.
   
  86
  Jan Žídek nemohl pokračovat v běhu podél levé postranní čáry, protože skončil na hrací ploše a hra byla přerušena kvůli tomu, aby mohl být ošetřen.
  85. Tregler po rohu pálil nebezpečně nad bránu
   
  85
  Vilém Fendrich podběhl centr z rohového kopu a na vzdálenější levé tyči ho za to mohl potrestat pohotovou střelou z otočky Jaroslav Tregler, jeho rána ale zasvištěla těsně nad!
   
  84
  René Dedič těsně nedosáhl na centr z levého křídla a Příbram mohla vyrazit do nebezpečného protiútoku, jenže akci taženou podél postranní čáry zbytečně zpomalila.
   
  82
  Matěj Helešic se hodně rozčiloval poté, co ho na levé straně hřiště okopával Olivier Kingue tak dlouho, až ho nakonec poslal k zemi, faul se ale nepískal.
   
  81
  Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Tomáš Pilík, přichází Chris Cortez.
   
  81
  Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Mihailo Cmiljanović, přichází Stefan Vilotić.
   
  80
  Karol Mondek využil přihrávky Jiřího Texla a do šestnáctky posílal velmi nebezpečný centr, příbramští fotbalisté ho ale dokázali odvrátit na autové vhazování.
   
  79
  Jiří Texl chtěl zrychlit hru na ose hřiště dlouhou kolmou přihrávkou, která skončila pouze u brankáře Martina Melichara. Příbramský brankář si došel pro míč a snadno rozehrál.

  Tomáš Reiner


  Hledáme zpravodaje pro tým 1.FK Příbram. Více informací zde.

  Branky: 57. Antwi (Nový) – 74. Dedič

  Karty:   88. Radoslav Kováč (OPA)


  Držení míče: 53 % : 47 %.
  Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 9:1. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 5:6. Fauly: 21:17.
  1.FK Příbram: Melichar – Nový, Tregler, Kingue, Cmiljanović (81. Vilotić) – Soldát, T. Pilík (81. Cortez) – Antwi (69. Vais), Hájek, Vávra (89. Pinc) – Jan Rezek (C).
  Náhradníci: Kočí – Svoboda, Vais, Kleščík, Pinc, Cortez, Vilotić.

  SFC Opava: Fendrich – Hrabina, Večerka, Žídek (C), Helešic – Jan Řezníček (63. Juřena), Zavadil – Mondek, Lukáš Holík (90+2. Pikul), Texl – Dordić (72. Dedič).
  Náhradníci: Šrom – Harazim, Darmovzal, Juřena, Pikul, Dedič, Koschatzký.

  Rozhodčí: Petr Hocek. Asistenti: Jiří Kříž, Petr Kotalík. Čtvrtý rozhodčí: Jan Petřík. VAR: Pavel Franěk. AVAR: Milan Flimmel

  Diváci: 1268