Litvínov – Pardubice 5:0 (kon.) | K. Vary – Vítkovice 1:4 (kon.) | Sparta – Mountfield HK 4:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Olomouc 4:2 (kon.) | Madeta Motor ČB – Zlín 3:1 (kon.) | Kometa Brno – Plzeň 2:3 (po pr.)
Třinec – Liberec 0:2 (kon.)
konec
HC VERVA Litvínov
5:0 (1:0, 0:0, 4:0)
HC Dynamo Pardubice
Neděle 10.01.2021, 15:30 • Zimní stadion Ivana Hlinky, Litvínov • Tipsport extraliga (ČR) • 34. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek neděle a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit opět na shledanou. (17:43:04)
   
  Utkání se odehrálo bez přítomnosti diváků.
   
  Nejlepším hráčem na straně hostů byl vyhlášen Milan Klouček, na domácí pak František Lukeš.
   
  Střely na branku: 40 – 26
   
  Je dobojováno. Ve třetí třetině padlo nejvíce gólů, a to rovnou čtyři. Ve dvaačtyřicáté minutě navýšil náskok Vervy František Lukeš, který zároveň oslavil 250. branku a vstoupil do klubu střelců. Tomáš Pospíšil se po něm prosadil také a bylo to 3:0. Litvínovští neměli dost a za chvíli už na ukazateli skóre svítil stav 4:0. To se trefila lednová posila Lukáš Žejdl. Nakonec se ještě jednou skóre měnilo, to uzavřel pátou přesnou trefou domácích Martin Hanzl. Hosté se tak dnes museli před svým soupeřem sklonit, ten je v sezóně porazil poprvé.
   
  Konec zápasu.
   
  59:51
  Ještě se hosté snažili dostat se do ohrožení Godly, ale to nepovolil důrazný David Štich, jenž dostal puk na svoji hůl a už jen se spoluhráči dohrává tento zápas.
   
  59:30
  Půlminuta hry dělí Denise Godlu od čtvrté letošní nuly. Obrana Vervy mu dost pomáhá, aby hosté nezakončili před jeho brankou.
   
  58:45
  Aaron Irving švihl nad kruhy do kotouče a proti němu vytasil další zákrok Milan Klouček.
   
  58:00
  Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
   
  57:56
  Poslední komerční přestávka.
   
  56:54
  Camara si z pravé strany sjel do těsné blízkosti Denise Godly a nebezpečně vystřelil. Ale brankář Litvínova opět pohotově zakročil a nenechal si sebrat nulu na svém kontě!
   
  55:27
  Patrik Demel si našel puk, který utekl z hole Paulovičovi, jenž se snažil dostat do šance před Godlu. Místo toho pak šli domácí do další akce a obrana Pardubic se vracela zpět.
   
  54:51
  Tentokráte je tu zase zakázané uvolnění Litvínova. Vhazovat se tak bude před Denisem Godlou.
   
  54:26
  Nahození hostů do pásma soupeře nakonec bylo zakázaným uvolněním a hra se tak stěhuje před Milana Kloučka. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
   
  53:30
  Hosté už působí trochu odevzdaně, moc času na to, aby s utkáním ještě něco udělali, jim nezbývá. Nyní čelili dalšímu útoku domácích, ale ten byl nepřesný.
  52:31 Martin HANZL - 5:0
   
  52:31
  Litvínov právě vstřelil branku!
  Krátce po komerční přestávce zní na litvínovském zimním stadionu písnička Pátá právě teď odbyla. Litvínovští totiž navyšují svůj náskok, který je už o pět gólů. Jan Ščotka vystřelil z levé strany, kotouč se pak odrazil k MARTINU HANZLOVI a ten ho poté zasunul za Kloučkova záda – 5:0. Asistence: Jan Ščotka a Martin Látal.

  Vendula Zdražilová

  Branky a nahrávky: 14. Balinskis (Pospíšil, F. Lukeš), 42. F. Lukeš (V. Hübl, Pospíšil), 46. Pospíšil (F. Lukeš, V. Hübl), 47. Žejdl (P. Zdráhal, Jarůšek), 53. M. Hanzl (Ščotka, Látal)


  HC VERVA Litvínov: Godla (Zajíček) – Irving, Ščotka, Balinskis, Cibulskis, Štich (A), Demel, D. Kolář – P. Zdráhal, Žejdl, Jarůšek – Pospíšil, V. Hübl (C), F. Lukeš – Petružálek, M. Hanzl (A), Látal – Jícha, Helt, Zygmunt.
  HC Dynamo Pardubice: Klouček (Kantor) – J. Kolář (A), Nakládal (C), Mikuš, Hrádek, Ďaloga, Vála, Holland – Paulovič, Poulíček, Blümel – Mandát (A), R. Kousal, Camara – Anděl, O. Roman, Kusý – Pochobradský, Rohlík, Koffer.

  Rozhodčí: Kika, Sýkora – Ondráček, Špůr