Kobra – Pardubice 0:5 (kon.) | HC Litvínov – Plzeň 1:8 (kon.) | Přerov – Zlín 3:4 (po pr.)
Mladá Boleslav – Liberec 4:2 (kon.) | Jihlava – Tábor 8:2 (kon.) | HK MD Šumperk – Vsetín 1:2 (kon.)
po prodl.
HC ZUBR Přerov
3:4 (0:1, 0:0, 3:2 - 0:1)
PSG Berani Zlín
Čtvrtek 08.10.2020, 18:00 • MEO Aréna, Přerov • Extraliga dorostu • Skupina Východ
Partner:
   
  Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne. (20:08:23)
   
  Duel končí dělbou bodů. Zubři získali jeden, Berani díky přesné ráně Michala Tomečka dva. Zlín si domů odváží výhru 4:3 po prodloužení.
   
  Konec zápasu.
   
  62:07
  Zlín právě vstřelil branku!
  Berani ze své první vážnější akce v prodloužení rozhodují utkání. Na pravou stranu si najel MICHAL TOMEČEK a křížnou střelou na zadní tyč překonal Žurka. Zlín tak získává druhý bod. Asistence: Václav Matúšů.
   
  61:04
  Puk měli chvíli v moci hosté, ale pak ho opět získali domácí. S kotoučem kroužil zejména Billa, který se dostal až k Málkovi, zakončení mu však v poslední chvíli uteklo.
   
  60:42
  Zubři drželi puk na svých holích. Před branku si najel Kuchta, a i když se pak dostal do pozice hodně z úhlu, přesto zakončil. Povyjetý Málek puk schoval do své výstroje.
   
  60:23
  Z levé strany se řítil do šance Švejda. Zlínský obránce ho svým tělem ale položil na led a puk pak doklouzal k Málkovi. Ten svým zákrokem přerušil hru.
   
  60:05
  Buršík s kličkou proti soupeři v útočném pásmu neuspěl, puk však stále drží Zubři.
   
  60:01
  Začalo prodloužení.
   
  Tři třetiny o vítězi nerozhodly. Zubři zkraje třetí části dvěma slepenými góly skóre otočili, když se prosadili Patrik Hyža a Denis Dobša. V oslabení pak zvýšil na 3:1 pro domácí celek Tobiáš Kuchta. Zlín se ale nevzdal a díky dvěma brankám (druhé při power-play) Adama Jecha dokázal vyrovnat. Na Hané tak za stavu 3:3 uvidíme prodloužení.
   
  60:00
  Třetí třetina skončila.
   
  59:54
  Do palebné pozice si z pozice obránce najel Billa, ovšem Málkovu klec přestřelil.
   
  59:31
  Jecho se na pravé straně chystal ke střele, ovšem dva Zubři ho dokázali zablokovat.
   
  58:51
  Nahození Šišáka od modré čáry vypadlo Žurkovi z výstroje k zadnímu mantinelu.
   
  58:24
  Zlín právě vstřelil branku!
  Beranům risk bez brankáře vyšel. Před Žurkem vznikla skrumáž, v níž se nejlépe zorientoval ADAM JECHO a lehce zprava napálil kotouč do přerovské brány. Asistence: Michal Tomeček, Jakub Čechámek.
   
  58:16
  Hosté zkoušejí bez brankáře, buly mají v útočném pásmu.
   
  58:07
  Běží poslední dvě minuty třetí třetiny.
   
  57:59
  Po buly si puk na levém kruhu našel Kuchta a poslal na Málka ošidnou zabičku. Málek kotouč dokázal zkrotit a zachytit v lapačce.
   
  57:52
  Buly v útočném pásmu Přerova.

  Petr Komárek

  Branky a nahrávky: 41. Hyža (Švejda, Buršík), 42. Dobša (Holinka, Kuchta), 45. Kuchta – 15. Heš (Kaláč), 53. Jecho (Hamrla), 59. Jecho (Tomeček, Čechmánek), 63. Tomeček (Matúšů)


  HC ZUBR Přerov: Žurek (Vojtek) – Pekr, Koblížek (A), Svozil, Polame, Kruták, Billa (C), Veselý – Holinka, Přeslička, Hanák, Kolařík, Dobša, Kuchta, Hyža, Švejda, Buršík (A), Svoboda
  PSG Berani Zlín: Málek (Hendrych) – Žižka, Sýkora (A), Burian (C), Mojžíš, Hamrla, Špaňhel, Šišák – Jecho, Tomeček, Ramert (A), Horský, Čechámek, Kaláč, Heš, Matúšů, Babulík, Gerych

  Rozhodčí: Novotná – Bubela, Šimčík

  Diváci: Bez diváků