Sokolov – Frýdek-M. 1:5 (kon.)
konec
HC Baník Sokolov
1:5 (0:0, 1:1, 0:4)
HC Frýdek-Místek
Úterý 29.09.2020, 18:00Chance Liga • 7. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Baník Sokolov doslova nezvládl závěrečnou třetinu. Častým vyloučením se nedokázal dostat do nějakého tempa a jejich nedisciplinovanost Frýdek – Místek trestal v nejvyšší možné míře. Frýdek – Místek potvrzuje, že se mu na venkovních kluzištích daří a je to jejich druhá výhra ze tří venkovních zápasů! (20:14:25)
   
  Konec zápasu.
  59:08 Radek VESELÝ - 1:5
   
  59:08
  Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
  Autorem branky je RADEK VESELÝ, který dostal puk před branku a kosmeticky ještě upravuje stav ve skóre. Asistence: Jan Zahradníček a David Kofroň.
  58:50 Ondrej ŠEDIVÝ - 1:4
   
  58:50
  Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
  Autorem branky je ONDREJ ŠEDIVÝ, který již pečetí výhru svého celku. U této branky si bod za asistenci připíše i brankář Malík. Asistence: Nick Malík.
   
  58:38
  Na trestné lavici Baníku se to zaplňuje a Rohan je třetím hráčem, který tam usedá. Ten vystřelil puk mimo hrací plochu a za zdržování hry si půjde odpočinout.
   
  57:56
  Horák si připisuje první zákrok a to proti nebezpečné střele Šedivého! Ten se neprosadil se svou střelou mezi betony brankáře.
   
  57:34
  S dalším vyloučením na straně Sokolova to již nevypadá v dnešním utkání růžově. Celkově je Sokolov ve třetí třetině často vylučován.
   
  57:34
  Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Adam Rulík – 2 min., podrážení).
   
  56:57
  Frýdek – Místek je v plném počtu a ještě přes dvě a půl minuty mají nyní výhodu o jednoho hráče v poli navíc.
   
  56:28
  Nyní se hraje čtyři na čtyři, ale za chvíli začne delší přesilovka pro hosty.
   
  55:47
  Švec zasáhl soupeře holí do obličeje a nejspíše natolik, že se objevilo krvavé zranění, což jsou celkem čtyři minuty pro hráče Baníku.
   
  55:05
  Střídání v týmu HC Baník Sokolov: ze hřiště odchází Patrik Hamrla, přichází Adam Horák.
  55:05 Milan MIKULÍK - 1:3
   
  55:05
  Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
  Autorem branky je MILAN MIKULÍK, který se dostal k puku jako "slepý k houslík" a ve vlastním oslabení navyšuje vedení pro svůj celek. Sokolov nyní nezvládl hru v defenzívě a pyká. Asistence: Ondrej Šedivý a Patrik Husák.
   
  54:54
  Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Daniel Kurovský – 2 min., faul loktem).
   
  54:49
  Po vhazování přišla střela Zemana z pravé strany. Puk šel hodně vysoko nad branku. V rychlém protiútoku se Kurovský provinil útočným faulem a Sokolov má velkou šanci k vyrovnání!
   
  54:41
  Zahradníček ukázal ukázkový hit, následně byla k vidění střela Šika, Malík drží Frýdek!

  Adam Dořák

  Branky a nahrávky: 26. Šik (Prymula) – 23. Šedivý (Klimša, Kaukič), 44. R. Veselý (Kurovský), 56. Mikulík (Šedivý, Husák), 59. Šedivý (Malík), 60. R. Veselý (Zahradníček, Kofroň)


  HC Baník Sokolov: Hamrla (56. Horák (A)) – J. Pohl (A), Houdek, D. Zeman, Kadeřávek, Přindiš (A), Klodner, Tureček, A. Rulík – M. Kadlec, Gut, Šik – Vracovský, Jiskra, D. Tůma – Švec, T. Rohan (C), Prymula – Kropáček, Osmík.
  HC Frýdek-Místek: Malík (Suchánek) – Husák, Haman, Zahradníček, J. Michálek, J. Adámek, Hrachovský, Malík – Kofroň, R. Veselý, Kurovský – Peterek, Mikulík (C), Raška – Klimša (A), Šedivý, Tomi – Przybyla, Stuchlík, Kaukič.

  Rozhodčí: Jan Doležal, Josef Barek – Jiří Flegl, Jakub Dědek

  Diváci: 456