Přerov – Frýdek-M. 3:0 (kon.) | Vrchlabí – Benátky n/J 2:1 (kon.) | Litoměřice – Poruba 2011 3:0 (kon.)
Havířov – Jihlava 3:2 (kon.) | Vsetín – Třebíč 3:0 (kon.) | Kolín – Slavia 2:5 (kon.)
Kladno – Prostějov 4:2 (kon.) | Šumperk – Ústí n/L 6:2 (kon.) | Sokolov – Kadaň 10:0 (kon.)
konec
HC Baník Sokolov
10:0 (2:0, 2:0, 6:0)
SK Trhači Kadaň
Středa 17.02.2021, 18:00 • Zimní stadion Sokolov • Chance Liga • 28. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek středečního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit opět na shledanou. (20:18:50)
   
  Střely na branku: 59 – 12
   
  Je dobojováno. Domácí celek rozjel ve třetí třetině doslova kanonádu a svými přesnými šesti zásahy se nakonec skóre zastavilo na výsledku 10:0. Hattrickem se blýskl Tomáš Vracovský. Sokolov tak rozhodně po dnešním duelu je spokojen, hosté naopak jsou rádi, že je duel u konce. Baník potvrdil roli favorita a polepšil si o jedno místo, když se dostal na jedenáctou pozici a drží postupové místo do vyřazovacích bojů. Hosté naopak nadále zůstávají beznadějně poslední.
   
  Konec zápasu.
   
  59:50
  Posledních deset vteřin utkání, domácí jsou opět v pásmu soupeře a ještě to zkoušejí. Patrně se ale už nic nestane.
   
  59:25
  Adam Rulík se také snažil zkompletovat hattrick, jako se to před chvílí povedlo Tomáši Vracovskému, ale jeho pokus betonem pokryl Patrik Hamrla.
   
  58:36
  Vojtěch Kropáček se snažil sklepnout nahození svého spoluhráče, ale nakonec mu tahle akce nevyšla. Nicméně nadále trvá akce Sokolova.
   
  58:22
  A nyní už i v plném počtu.
   
  58:03
  Sokolov je ve čtyřech.
   
  58:00
  Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
   
  57:05
  Vít Seemann to zkusil střelou z ostrého úhlu, ale na Jakuba Neužila si nepřišel. Domácí celek se pak hned osvobozuje a posílá puk až před Hamrlu.
   
  56:42
  Trhači k tomu budou mít příležitost, hrají přesilovku pět na tři a znovu se tak pokusí o čestnou branku.
   
  56:22
  Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Vojtěch Kropáček – 2 min., hákování).
   
  56:21
  Hosté se v přesilové hře snaží vsítit alespoň čestný úspěch, ale domácí brankář zatím své brankoviště hájí s nulou na svém kontě.
   
  56:03
  Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Dominik Rymon.
   
  55:39
  Na Hamrlu si vyšlápl také František Klejna, ale jeho pokus z levé strany kryje hostující brankář svým pravým betonem.
   
  55:07
  Michal Gut si nabruslil do těsné blízkosti Hamrly, ale nepřekonal ho. Na druhé straně si pak nepřesně počínali také hosté z Kadaně.
   
  54:19
  Jakub Veselý si sjel na levou stranu a svižnou ranou chtěl překvapit Jakuba Neužila. Ovšem marně, o čisté konto ho neobral a puk končí jen u zadního mantinelu.
   
  53:19
  Domácí nemají dost a nadále kombinují nebezpečně před Patrikem Hamrlou. Ten nyní nemusel zasahovat, protože mu pomohla obrana.

  Vendula Zdražilová

  Branky a nahrávky: 17. A. Rulík (Rymon), 19. T. Rohan (D. Tůma, Gut), 32. Vracovský (T. Rohan, J. Pohl), 40. Hašek (Šik, Přindiš), 45. Vracovský (J. Pohl, D. Tůma), 46. A. Rulík, 50. D. Tůma (T. Rohan, J. Pohl), 51. Šik (Hašek, Prymula), 52. Vracovský (D. Tůma, Gut), 52. Poizl (Křemen, Rymon)


  HC Baník Sokolov: Neužil (Cichoň) – Poizl, J. Pohl (A), Kadeřávek, Klejna, Přindiš (A), D. Zeman, Benda – D. Tůma, Gut, T. Rohan (C) – Šik, Hašek, Prymula – Kropáček, Vrána, Vracovský – Křemen, Rymon, A. Rulík.
  SK Trhači Kadaň: Hamrla (R. Běhula) – Trefný (C), Kottek (A), Havlín, Seemann, Delmarche, T. Běhula, Horáček – M. Zabloudil, M. Svoboda (A), Chlouba – T. Koblížek, J. Svoboda, Houška – L. Koblížek, Hradecký, Homer – Adámek, Veselý.

  Rozhodčí: Petružálek, Kostourek – Coubal, Baxa