Vrchlabí – Kolín 6:3 (kon.) | Ústí n/L – Havířov 3:2 (kon.) | Šumperk – Kladno 2:3 (kon.)
Sokolov – Přerov 0:1 (po pr.) | Kadaň – Vsetín 2:7 (kon.) | Benátky n/J – Litoměřice 2:5 (kon.)
Prostějov – Slavia 2:5 (kon.) | Frýdek-M. – Poruba 2011 1:7 (kon.) | Třebíč – Jihlava 1:3 (kon.)
konec
HC Benátky nad Jizerou
2:5 (1:3, 1:0, 0:2)
HC Stadion Litoměřice
Sobota 06.03.2021, 17:00 • Kalich Arena, Litoměřice • Chance Liga • 33. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Já se s vámi loučím a přeji hezký zbytek večera. (19:09:11)
   
  V Kalich Areně je dobojováno! Litoměřice, ač tentokrát hosté vyhráli druhý zápas ve svém domovském prostředí a pomalu si mohou chystat hlavy na předkolo play-off. Stále ale není jisté, koho budou mít, ve hře jsou hned čtyři týmy. To pro Benátecké se jednalo o poslední "domácí" zápas sezóny, neboť úplně poslední klání odehrají v pondělí na ledě pražské Slavie.
   
  Konec zápasu.
   
  59:42
  Po souhře s Patrikem Miškářem se ještě do zakončení dostal Martin Procházka. Jeho střela ale byla víceméně jen takovou tečí, kterou Král snadno vyrazil.
   
  58:46
  Litoměřičtí rozjeli další rychlý útok. Ten ale tentokrát nevyšel kvůli přihrávce od mantinelu. Hosté se tak museli vrátit zpět za vlastní modrou, odkud ale brzo dostali zpět ke Královi.
  58:13 Lukáš VÁLEK - 2:5
   
  58:13
  Litoměřice právě vstřelily branku!
  A to se Benátkám vymstilo! Po rozehrávce zpoza vlastní branky se dostal do zakončení těsně před brankovištěm LUKÁŠ VÁLEK, který už celkem v poklidu doklepl kotouč do prázdné soupeřovy branky a rozezvonil tak v Kalich Areně pátou. Asistence: Martin Procházka a Jan Výtisk.
   
  57:33
  Benátečtí hrají bez gólmana, Adam Beran musí čelit těžkému střeleckému náporu!
   
  56:29
  Rychlý benátecký atak odrazili hosté za cenu vyhození puku na zakázané uvolnění.
   
  55:32
  V prostoru za Danielem Králem jsou tentokrát Benátečtí osamoceni a celkem v klidu rozehrávají. Vpád Litoměřic ale na sebe nenechal dlouho čekat.
   
  54:30
  Těžký souboj o puk za brankou Adama Berana dlouho nemohl najít vítěze, až se ho zmocnil Jan Výtisk, který jako správný kapitán zavelel k obratu svého týmu proti soupeřově Královi.
   
  53:27
  Jan Výtisk zastavil na modré průnikovku domácího týmu. Hned nato ale odevzdal kotouč zpět do moci Benáteckých, kteří se nějaký čas probíjeli přes střední pásmo, následně se dostali až k Beranovi.
   
  53:16
  Jan Křepelka a Jiří Jebavý se pokusili stihnout kotouč letící podél mantinelu přes celou délku ledové plochy. Ani jeden ale neměl tak rychlé nohy a Benátky tak musí skousnout další zakázané uvolnění.
   
  51:53
  Domácí se rychle rozjeli od Královy branky a vydali se na opačný konec ledové plochy. Tam ale celkem snadno odevzdali kotouč litoměřickému týmu, kteří vrátili hru zpět ke Královi.
   
  51:13
  Benátecká rozehrávka zpoza vlastní branky se doklouzala až příliš daleko. Vzešlo z toho totiž zakázané uvolnění.
   
  50:17
  Tomáš Tomek krouží s pukem na holi vlastní obrannou třetinou. Stíhají ho ale najíždějící hráči Benátek, kvůli kterým se nemůže dostat k rozehrávce.
   
  49:52
  Povedená benátecká kombinace přinesla zakončení zprava v podání Jana Křepelky. Ten ale na Berana vyzrát nedokázal, litoměřický gólman udržel kotouč ve své lapačce.
   
  49:28
  Domácí v plném počtu.
   
  48:47
  Do středního pásma se s pukem na holi dostal Petr Wiencek. Krátce za modrou ale zvedl puk výše a obloučkem ho poslal k Beranově brance. Hosté se tak musí probít zpět.

  Vít Trubička

  Branky a nahrávky: 20. Strnad (Křepelka, Šafařovský), 34. Šafařovský (Strnad, Aubrecht) – 3. M. Beran (Miškář, Procházka), 5. T. Svoboda (Baláž, Konečný), 16. Procházka (M. Beran, Miškář), 46. T. Svoboda (Válek, Jícha), 59. Válek (Procházka, Výtisk)


  HC Benátky nad Jizerou: Král (Žajdlík) – Böhm, Štibingr, Aubrecht (A), Bieniek, Hampl, Kovář – Jiruš, Čederle, Pabiška (C) – Wiencek (A), Jansa, Daniel Svoboda I – Strnad, Šafařovský, Křepelka – Kollert, Putz, Had.
  HC Stadion Litoměřice: A. Beran (Sklíba) – Výtisk (C), Baláž, Háva, J. Holý, Jebavý (A), Černohorský, Tomek – M. Beran (A), Miškář, Procházka – Válek, Jícha, T. Svoboda – L. Stehlík, Urban, Konečný – Berka, Soukup, Jánský.

  Rozhodčí: Hucl, Šindel – Podrazil, Tvrdík