MOSTEČTÍ LVI – Bílina 0:0 (odl.) | Hronov – Dvůr Králové n. L. 0:0 (odl.) | Trutnov – Nová Paka 0:4 (kon.)
Vel.Meziříčí – SHK Hodonín 3:6 (kon.) | Kopřivnice – Nový Jičín 5:0 (kon.) | Opava – Val.Meziříčí 0:0 (odl.)
Písek – Stadion Cheb 0:0 (odl.) | Kobra – Havlíčkův Brod 6:2 (kon.) | Tábor – Příbram 0:0 (odl.)
Řisuty – Klatovy 2:8 (kon.)
konec
HC Řisuty
2:8 (0:2, 1:2, 1:4)
SHC Klatovy
Středa 07.10.2020, 19:00 • Zimní stadion Slaný • 2. liga skupina Jih (ČR) • 6. kolo
Partner:
   
  Konec zápasu! Klatovy rozdílem třídy porazily Řisuty a připisují si tak všechny tři body. Buldoci naopak podruhé za sebou vyšli naprázdno. (21:00:16)
   
  Konec zápasu.
   
  58:29
  Vyloučení v týmu SHC Klatovy (Matěj Morawrtz – 2 min., podrážení).
   
  58:24
  Klatovy právě vstřelily branku!
  I nyní Klatovy proměňují přesilovou hru! Po střele, kterou vyrazil Petr Pánek, se k dorážce dostal JAKUB PROCHÁZKA. Ten už neměl se skórováním problémy. Asistence: Filip Přikryl a Petr Eret.
   
  58:05
  Jakub Procházka si nedokázal zpracovat tvrdý pas Lukáše Kaňáka a dal tak možnost domácím vyhodit kotouč.
   
  57:32
  Hosté ztratili puk před vlastní brankou a Michal Fortelka se dral do zakončení, po střetu se soupeřem ale o kotouč přišel.
   
  56:29
  Vyloučení v týmu HC Řisuty (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Dominik Danov.
   
  55:25
  Gólman Pánek je zatím v brance Řisut stoprocentní. Nyní si poradil jak se střelou z pravé strany, tak s následnou dorážkou Davida Michela.
   
  54:58
  Po pasu Sysla zakončil protiútok celku hostů Josef Hasman, z blízkosti trefil jen nastavenou lapačku Petra Pánka.
   
  54:09
  I ve hře pět na pět se Klatovy dostaly ke kombinaci, která je častěji k vidění v přesilové hře. K zakončení to ale nevedlo, Řisuty se, prozatím, osvobodily.
   
  52:34
  Řisuty právě vstřelily branku!
  Buldoci se své druhé branky dočkali v přesilové hře! Po vyražené střele se puk odrazil na pravou stranu, přesně na hůl MICHALA FORTELKY. Domácí útočník tvrdou střelou prostřelil gólmana Klatov! Asistence: Matěj Zíka a Pavel Řepka.
   
  51:58
  Michail Potěchin napřáhl ke střele od modré čáry, trefil jen hlouček hráčů před brankovištěm. O chvíli později se situace opakovala, tentokrát ale pokus kapitána Řisut prošel. Polívka chytá.
   
  51:43
  Vyloučení v týmu SHC Klatovy (Štěpán Hanzlík – 2 min., hákování).
   
  51:39
  Po přihrávce Kesziho z pravé strany pálil Roman Formánek, ten ale nenamířil přesně, branku soupeře přestřelil.
   
  51:09
  Domácí nebyli daleko od druhé branky v utkání, po skrumáži před brankou Polívky je ale pískáno. Hra zůstává v pásmu Klatov.
   
  50:20
  Brankář Petr Pánek si připsal první druholigový zákrok, když si poradil se střelou z mezikruží. O chvíli později úspěšně zakročil také proti nahození Jakuba Sysla od modré čáry.
   
  49:06
  Střídání v týmu HC Řisuty: ze hřiště odchází David Stahl, přichází Petr Pánek.
   
  49:06
  Klatovy právě vstřelily branku!
  Toto už se dá považovat za debakl! Po skvělé kombinaci Klatov předložil gól jako na zlatém podnose VOJTĚCHU TULAČKOVI David Michel. Tulačka už dokázal v klidu zakončit. Asistence: David Michel a Lukáš Kaňák.
   
  47:15
  Klatovy právě vstřelily branku!
  Další zásah týmu z jihu Čech! Po skvělé přihrávce Marka Princla do středu pásma dostal dostatek prostoru FILIP PŘIKRYL. Tento mladý útočník dalším přesným zásahem dává šestý gól svého týmu! Asistence: Marek Princl a Ondřej Leština.

  David Klier

  Branky a nahrávky: 40. Okegawa (Danov, Pokorný), 53. Fortelka (Zíka, Řepka) – 8. Kolář (Hanzlík, Princl), 14. Lang (Přikryl, Eret), 29. Sysel (Michel), 32. Přikryl (Kaňák), 45. Michel (Tulačka), 48. Přikryl (Princl, Leština), 50. Tulačka (Michel, Kaňák), 59. Procházka (Přikryl, Eret)


  HC Řisuty: Stahl (50. Pánek) – Potěchin (C), Škutina, Řepka, Zíka, Flachs, Kučera J. – Keszi, Patyk (A), Kučera M. – Fortelka (A), Formánek, Rendla – Pokorný, Danov, Okegawa.
  SHC Klatovy: Polívka (Pícl) – Walter (A), Houfek (A), Kaňák, Kremláček, Leština, Sysel – Hanzlík, Roubal (C), Hasman – Tulačka, Procházka, Michel – Eret, Přikryl, Lang – Princl, Morawetz, Kolář.

  Rozhodčí: Battěk – Maňák, Pěkný