Kobra – Havlíčkův Brod 3:7 (kon.) | Liberec – Hvězda Praha 10:1 (kon.) | Mountfield HK – Pardubice 8:3 (kon.)
Zlín – Kometa Brno 4:3 (kon.) | Sparta – Technika Brno 12:0 (kon.) | Slavia – Motor ČB 3:2 (kon.)
Olomouc – Poruba 4:2 (kon.) | HK MD Šumperk – Havířov 2:1 (kon.) | PZ Kladno – HC Litvínov 1:14 (kon.)
Vsetín – Třinec 1:6 (kon.)
konec
HC Slavia Praha
3:2 (1:1, 1:0, 1:1)
Motor České Budějovice
Čtvrtek 23.09.2021, 18:00 • Zimní stadion Eden • Extraliga dorostu • Skupina Střed
Partner:
   
  Ve velmi těsném zápase získali domácí slávisté všechny tři body zejména díky dobré efektivitě a díky méně chybám v obraně. Budějovičtí si tak i napodruhé neodváží z pražského ledu ani bod. Pro domácí jde o druhou výhru v sezóně. (19:56:36)
   
  Konec zápasu.
   
  58:28
  Hosté zkouší hru v šesti hráčích. Pokus sešívaných přes celé hřiště do volné branky nevyšel, hra se tak po zakázaném uvolnění vrací před slávistickou branku.
   
  58:08
  České Budějovice právě vstřelily branku!
  Budějovičtí se dotahují na rozdíl jediné branky po trefě o kterou se postaral KOTALÍK. Asistence: Drančák, Willmann.
   
  Oddechový čas pro hosty.
   
  57:33
  Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Tichý M. – 2 min., podrážení).
   
  55:40
  Po Curranově dalším nebezpečném pokusu puk už přeskakoval hostujícího brankáře, obránce Váňa ale odpálil puk pryč z nebezpečné zóny u vlastní branky.
   
  54:49
  Hosté v plném počtu.
   
  54:11
  Chludil zachytil kotouč na modré čáře a protože dostal dost prostoru, dojel až k brance hostů. Jeho tvrdá střela však skončila na ve výstroji brankáře Cinka.
   
  52:49
  Vyloučení v týmu Motor České Budějovice (2 min., držení hole).
   
  52:30
  Švec vyhrál souboj u budějovické branky a poslal Curranovi perfektní přihrávku. Střela druhého jmenovaného však byla sražená.
   
  50:55
  Kubánek se elegantní otočkou ve středním pásmu zbavil dotírajícího protihráče. Poté ale jen nahodil puk do rohu, kde nebyl nikdo v slávistickém dresu.
   
  49:06
  Tomas ve spolupráci se Skalským připravili další akci domácích. Předfinální přihrávka ale byla delší, než by domácí hráč potřeboval. Puk se tak ocitá na hokejkách hostů.
   
  48:01
  Domácí v plném počtu.
   
  46:20
  Nemes nejprve fantasticky zblokoval rozehru hostů a zahrozil hostujícímu brankáři poprvé. Pak stejný hráč dokázal sebrat kotouč a přikopnout jej svému spoluhráči, který Nemese šikovně poslal do šance. Nemesův bekhendový blafák však zastavil Cink ve spolupráci s pravou tyčkou své branky.
   
  46:01
  Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Švec – 2 min., hákování).
   
  45:36
  Hosté v plném počtu.
   
  44:51
  Přesilová hra sešívaných ale není ideální. Domácím se nedaří dostat se na dostřel CInkovy branky.
   
  43:36
  Domácí jsou dalším gólem viditelně povzbuzení. Hráči motoru si museli vypomoct nedovoleným zákrokem, který spáchal hostující obránce Lukáš a za hákování si odsedí dvě minuty.
  Největší specialista na prodej tréninkových pomůcek na hokej – testy v praxi, videorecenze a detailní fotky produktů – www.x-trenink.cz.

  Michael Schuster

  Branky a nahrávky: 13. Švec (Krejčí), 32. J. (Chludil, Krejčí), 41. Curran (Skalský) – 20. Kotalík (Drančák), 59. Kotalík (Drančák, Willmann)


  HC Slavia Praha: Vedral (Vavřena) – Karas, Ciolek, Kříženecký, Tichý M., Málek, Švec, Kubánek – Curran, Nemes, Havlíček, Krejčí, Tichý J., Chludil, Hlavička, Skalský, Tomas, Vosmík
  Motor České Budějovice: Cinka (Kurz) – Lukáš, Kubík, Willmann, Váňa, Vachun, Schmidtmayer, Gregořek – Hohenberger, Aulický, Kotalík, Šimon, Strnad, Humeník, Lukeš, Postl, Hoch, Drančák

  Rozhodčí: Raška – Žídek, Landsmann