Žižkov – Vyškov 1:4 (kon.) | Sparta B – Ústí n. L. 1:0 (kon.) | Varnsdorf – Vlašim 3:1 (kon.)
Táborsko – Třinec 3:0 (kon.)
konec
FK Viktoria Žižkov
1:4 (0:1)
MFK Vyškov
Neděle 12.09.2021, 10:15 • Seifertova ulice, Praha-Žižkov • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 7. kolo
Předzápasové kurzy
   
  S konstatováním, že Vyškov využil drive získaný v utkání s Prostějovem a znovu se trefil čtyřikrát, se s vámi loučím. Hezký zbytek víkendu přeje Richard Wagner. (12:15:27)
   
  Zápas nakonec přinesl pět branek. Viktoria po špatném vstupu do druhé půle inkasovala, ale vzápětí dokázala zaznamenat kontaktní gól. V samotném závěru pak korunoval historicky první venkovní výhru Vyškova ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE Pavel Simr.
   
  90+2
  Konec zápasu.
   
  90+2
  David Němeček si špatně došlápl v souboji s Davidem Březinou, jenž poté vyslal spoluhráče do solidní šance, ten však z vápna přestřelil!
   
  90+1
  Viktoria ubránila sérií skluzů útok hostů a sama si vybojovala faul na levé straně.
   
  90+1
  Faul na prvém křídle končí přímým kopem pro domácí. Ten ale David Březina zakroutil přímo do rukavic Martina Šustra. Rutinní práce.
   
  89
  MFK Vyškov právě vstřelil branku!
  Pokud se chystáte jet za malou chvílí devítkou nebo šestadvacítkou, tak počítejte s návalem. Ze stadionu v Seifertově ulici totiž odchází většina diváků, a to po další skvělé akci. Viktoria propadla na levém křídle, kudy se do vápna dostal David Němeček, jenž pak křižnou nahrávkou do tandemu našel PAVLA SIMRA, jenž opět napálil míč přesně k zadní tyči!
   
  88
  Vyškov nyní dobře zavřel půlící čáru a nepouští domácí fotbalisty z jejich defenzivní zóny.
   
  86
  MFK Vyškov právě vstřelil branku!
  Tak tohle byla fotbalová paráda! Střídající Simr zvedl po pohledné kombinaci oči, přenesl hru napříč vápnem na Marka Vintra, který zakroutil míč přesně do vzdálenější spojnice břevna a tyče. Míč se odrazil přímo k PAVLU SIMROVI, který jak akci započal, tak i zakončil nekompromisní ranou k zadní tyči.
   
  85
  Ahmed Fofana se vzhledem ke své variabilitě zatáhl na beka a nyní si pohlídal průnikovku Davida Sixty, na kterou si nabíhal jeden z jeho spoluhráčů.
   
  83
  Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Bienvenue Kanakimana, přichází Michal Klesa.
   
  83
  Trenér Jan Trousil se nyní několikrát dožadoval střídání, dochází k němu nyní. Z trávníku jde Bienevenue Kanakimana, který byl nyní faulován a odchází v bolestech.
   
  82
  Filip Štěpánek fauloval v brejku Davida Březinu a viděl kartu. Následný centr Vyškov snadno odbránil a otočil hru na druhou stranu.
   
  82
  Žlutou kartu dostává Filip Štěpánek (MFK Vyškov).
   
  81
  Roh se povedlo hostům odvrátit tak, že dopředu pelášil Bienevenue Kanakimana, jenž v brejku dva na jednoho hledal Marka Vintra, ale před ním se fantasticky předvedl Pavel Soukup, který zamakal, skočil po míči a udržel Viktorii ve hře o body!
   
  80
  Přetažený míč plachtil nad hlavami všech, lehce jej tečoval jeden z hostů a je tu další kop od čtvrtkruhu.
   
  79
  Trpělivě nyní postupovali Pražané směrem k vápnu. Nakonec byl zhruba třicet metrů od branky faulován Daniel Richter a po centru do vápna, který odvrátili hosté, se bude kopat roh.
   
  78
  Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází David Jambor, přichází Pavel Simr.
   
  78
  Žlutou kartu dostává Daniel Richter (FK Viktoria Žižkov).

  Richard Wagner

  Branky: 59. Batioja – 41. Slaměna, 50. Kanakimana, 86. Simr, 89. Simr

  Karty:   78. D. Richter (ZIZ) – 75. M. Vintr (VKV), 82. Štěpánek (VKV)


  Držení míče: 56 % : 44 %.
  Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 3:2. Rohy: 5:3.
  FK Viktoria Žižkov: P. Soukup – Muleme, Březina, Š. Gabriel, Řezáč – Sixta, Súkenník (C) (59. D. Richter) – Nabijev (46. Bazal), Batioja, Koželuh (53. Fawzy) – T. Zeman (53. Diamé).
  Náhradníci: Švenger – Žežulka, Hosaam El Nagar, D. Richter, Bazal, Fawzy, Diamé.

  MFK Vyškov: Šustr – Štěpánek, Ilko, Němeček (C), Srubek – Cabadaj (46. Lahodný), Kanakimana (83. Klesa), David Jambor (78. Simr), Slaměna – Fofana, O. Vintr (71. M. Vintr).
  Náhradníci: Spurný – M. Vintr, Simr, Klesa, Lahodný, Dan Jambor.

  Rozhodčí: Szikszay – Flimmel, Volf

  Diváci: 907