Třinec – Motor ČB 4:0 (kon.) | Zlín – Litvínov 2:4 (kon.) | Liberec – Mountfield HK 1:0 (kon.)
Kladno – Vítkovice 1:2 (kon.) | Pardubice – Plzeň 4:0 (kon.) | Olomouc – Mladá Boleslav 3:2 (po pr.)
konec
HC Oceláři Třinec
4:0 (2:0, 0:0, 2:0)
Motor České Budějovice
Pátek 10.09.2021, 17:00 • WERK ARENA, Třinec • Tipsport extraliga (ČR) • 1. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Děkuji za pozornost. S dalším textovým přenosem z extraligového utkání zpod Javorového se přihlásíme v úterý 14. září, kdy se od 17 hodin ve Werk areně odehraje utkání 3. kola HC Oceláři Třinec – HC Verva Litvínov. Do té doby mějte pěkné dny! (19:24:07)
   
  Statistiky utkání:

  Střely na branku 28:14
  Střely mimo 13:8
  Zblokované střely 11:19
  Hity 8:11
  Vhazování 29:29
  Trestné minuty 10:6
   
  Nejlepší hráči utkání: Martin Marinčin – Daniel Voženílek
   
  Třetí třetina nic nezměnila na tom, jak bylo utkání rozehráno. Tři body putují na konto domácího týmu a navíc se hned v prvním utkání za třinecké Oceláře uvedl čistým kontem Marek Mazanec. Ve třetí části hry navýšili domácí vedení brankami Daňa a Hrni.
   
  Konec zápasu.
   
  59:50
  Domácí mají puk na holích, zápas končí.
   
  59:32
  Stále je vidění fyzická hra, tentokrát v obranném rohu.
   
  59:02
  Hraje se za třineckou brankou, ale domácí se tam snaží hostům znepříjemnit hru a zašlápnout puk.
   
  58:28
  Beránek s Karabáčkem nic nevymysleli při přechodu do útočné třetiny a domácí otáčejí hru.
   
  58:00
  Ohlášeny poslední dvě minuty, troufám si tvrdit zápasu.
   
  57:36
  Hosté pobývali v útočném pásmu a tahle situace končí poté, co Jaroměřský blokuje střelu před brankou a domácí vyvážejí hru mimo nebezpečnou zónu.
   
  56:48
  Domácí jsou kompletní a znova akce tři na dva, kterou vedl Hrehorčák. Tentokrát se do ní zapojil navrátilec Musil. Hrehorčák střílel a vedle.
   
  56:11
  Domácí zaútočili ve třech na dva i při oslabení. Hrehorčák hledal na levém křídle Jaroměřského a jeho pobídku před brankou lehce tečoval Dravecký.
   
  55:32
  Domácí zatím drží Motor při jeho nebezpečné disciplíně zkrátka.
   
  55:02
  Gulaš dostal nabito na své místo na levém kruhu a jeho bombu z první vytečoval mimo obrannou třetinu Marcinko snad nožem brusle.
   
  Dnešní utkání sleduje 2619 diváků.
   
  54:43
  Je ohlášená poslední komerční přestávka utkání a spolu s ní míří na trestnou lavici David Musil (TRI) za sekání. Jedna z posledních šancí Motoru zkorigovat výsledek utkání.
   
  54:26
  Abdul dobře zaforčekoval na Kundrátka s Musilem, ale nic nebezpečného pro hosty z toho nebylo. Domácí dokáží efektivně dostávat puk ze své třetiny.
  Obdarujte sebe nebo své blízké Stolním kalendářem Českého hokeje pro rok 2022. Nejen to nabízí internetový obchod marken.cz.

  Michal Samiec

  Branky a nahrávky: 5. Martin Růžička (A. Nestrašil), 10. Chmielewski (O. Kovařčík, M. Kovařčík), 42. Daňo (Marinčin, Marcinko), 46. Hrňa (M. Doudera, Martin Růžička)


  HC Oceláři Třinec: Mazanec (Kacetl) – Kundrátek, D. Musil, M. Doudera, Marinčin, M. Adámek, Jaroměřský – Martin Růžička (A), P. Vrána (C), A. Nestrašil – Hrňa, Marcinko, Daňo – O. Kovařčík, M. Kovařčík, Chmielewski – Kofroň, Miloš Roman, Hrehorčák – Dravecký (A).
  Motor České Budějovice: Hrachovina (Strmeň) – Piskáček (A), Bučko, Vráblík, Bindulis, Štich, Slováček, Štencel – J. Ondráček, Pech (A), Gulaš (C) – Venkrbec, D. Voženílek, Karabáček – Abdul, Toman, Valský – Vondrka, M. Hanzl, M. Beránek.

  Rozhodčí: Šír, Kubičík – Gergely, Hlavatý

  Diváci: 2619