Motor ČB – Plzeň 3:4 (po pr.) | K. Vary – Kladno 7:4 (kon.) | Litvínov – Pardubice 4:7 (kon.)
Liberec – Zlín 3:4 (po pr.) | Sparta – Mladá Boleslav 3:1 (kon.)
konec
HC VERVA Litvínov
4:7 (1:0, 0:6, 3:1)
HC Dynamo Pardubice
Úterý 21.09.2021, 17:30 • Zimní stadion Ivana Hlinky, Litvínov • Tipsport extraliga (ČR) • 6. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek úterního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit opět na shledanou. (20:07:34)
   
  Střely na branku: 43 – 27
   
  Je dobojováno. Po jedenáctigólové přestřelce se z výhry radují hosté z Pardubic, které o ní rozhodli ve druhé třetině, kterou vyhráli 6:0. Domácí hráči tak doma na body nedosáhli, naopak hostům se do Pardubic pojede s velmi dobrou náladou a třemi body do tabulky.
   
  Konec zápasu.
  59:55 Patrik DEMEL - 4:7
   
  59:55
  Litvínov právě vstřelil branku!
  Pět vteřin před koncem zápasu se ještě prosazuje PATRIK DEMEL, jenž tak pečetí konečný stav. Verva tak alespoň zmírnila debakl – 4:7. Bez asistence.
   
  59:10
  Domácí se usadili v pásmu hostů a ještě se snažili alespoň o jeden gól, který by zmírnil debakl, ale nakonec je z toho jen přerušená hra.
   
  58:00
  Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
  57:44 Pawel ZYGMUNT - 3:7
   
  57:44
  Litvínov právě vstřelil branku!
  Jeden z hostů nahazoval puk směrem do středního pásma, ale Patrik Demel ho sebral a nasměroval ho dalekonosnou střelou na branku hostů, kde ho za záda Kloučka nasměroval PAWEL ZYGMUNT – 3:7. Asistence: Patrik Demel.
   
  57:28
  Anthony Camara pohotově zakončil, proti Zajíčkovi ale neuspěl. Ten drží znovu kotouč u sebe a hned ho rozehrává svým spoluhráčům.
   
  56:39
  Nyní se ke střele v prostoru mezi kruhy dostal Viktor Hübl, ale po ní zakročil Milan Klouček a má puk v rukavici.
   
  56:14
  Po střele Lukáše Anděla končí puk v ochranné síti a hra je přerušena, buly bude vhozeno po pravé ruce litvínovského brankáře Šimona Zajíčka.
   
  54:47
  Další rychlá akce Pardubic, tu hatí zákrokem Šimon Zajíček a ten nechává hru zase na chvíli pozastavit. Buly po jeho pravé ruce.
   
  54:18
  Pawel Zygmunt se vydal do úniku před hostující klec, ale zblízka pak Milana Kloučka nepřekonal. Následně po dalším pokusu už hostující gólman hru zastavuje.
   
  53:20
  Hosté nadále hýří aktivitou a znovu se do zakončení natlačil Marek Hecl, i on zatím na hattrick nedosáhl. Na opačné straně pak střílel jeden z domácích, ale puk končí na boční síti.
   
  52:35
  Viktor Hübl nebezpečně atakoval branku soupeře, nakonec svou střelu poslal jen těsně vedle tyče Kloučkovy branky. Následně pak jdou do akce pardubičtí hokejisté.
   
  52:10
  Nyní je na řadě další komerční přestávka.

  Vendula Zdražilová

  Branky a nahrávky: 12. Pospíšil (V. Hübl, O. Baláž), 43. Jarůšek (Hrbas, P. Zdráhal), 58. Zygmunt (Demel), 60. Demel – 22. Košťálek (Mikuš, R. Kousal), 23. Poulíček (Blümel, Paulovič), 25. Blümel, 26. Hecl (Koffer, Mikuš), 28. Rohlík (Anděl, Nakládal), 36. Blümel (Paulovič), 46. Hecl (R. Kousal, Koffer)


  HC VERVA Litvínov: Godla (25. Zajíček) – Irving, Demel, Stříteský, Balinskis, Hrbas, O. Baláž, D. Zeman – F. Lukeš (A), V. Hübl (C), Pospíšil – P. Zdráhal, Estephan, Jarůšek – Kudrna, Jícha, Straka (A) – Zygmunt, M. Havelka, L. Stehlík.
  HC Dynamo Pardubice: Klouček (Frodl) – J. Zdráhal, Košťálek, Mikuš, Nakládal (C), J. Kolář (A), Hrádek – R. Kousal, A. Musil, Camara – Paulovič, Poulíček (A), Blümel – Říčka, Cienciala, Hecl – Koffer, Anděl, Rohlík.

  Rozhodčí: Hodek, Šindel – Ganger, Klouček

  Diváci: 2464