Slavia – Frýdek-M. 2:1 (1:0 po s.n.) | Sokolov – Ústí n/L 8:2 (kon.) | Litoměřice – Benátky n/J 5:2 (kon.)
Vrchlabí – Kolín 4:3 (kon.) | Přerov – Šumperk 4:3 (po pr.) | Poruba 2011 – Kadaň 6:1 (kon.)
Vsetín – Jihlava 4:2 (kon.) | Třebíč – Havířov 1:2 (po pr.)
po prodl.
HC ZUBR Přerov
4:3 (1:1, 2:0, 0:2 - 1:0)
DRACI PARS ŠUMPERK
Sobota 06.11.2021, 17:00 • MEO Aréna, Přerov • Chance liga • 19. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  I ve třetí třetině se nečekalo na branku dlouho. Hosté dostali k ruce druhou přesilovku v zápase a znovu se prosadili. Před brankou zůstal nehlídaný Petr Kratochvíl, který obdržel pas zpoza branky od Vildumetze a se štěstím Petráska prostřelil. Puk se přeléval ze strany na stranu a domácí převaha ze hry opět vymizela, díky čemuž Šumperk v 54. minutě srovnal, když se od modré trefil mezi betony Petr Gewiese. Hra tak zamířila do prodloužení, kde mohl za Draky rozhodnout Žálčík s Macuhem, nakonec ale v 63. minutě domácí neporazitelnost prodloužil šťastným působením před brankou Jakub Svoboda. Já se s vámi tímto z přerovské MEO Arény loučím a po reprezentační přestávce se budu těšit na počtenou! (19:29:36)
   
  Konec zápasu.
  62:37 Jakub SVOBODA - 4:3
   
  62:37
  Přerov právě vstřelil branku!
  Tak Zubři si přeci jen pohlídají i tento výsledek a nadále budou na domácím hřišti neporaženi! Od Hermana letící přízemní kotouč se před brankou otřel o JAKUBA SVOBODU, který se tak možná s trochou štěstí stává autorem rozhodující trefy! Asistence: Jakub Herman, Robert Černý.
   
  62:15
  Draci se špatně křížili před modrou čarou, ofsajd.
   
  62:07
  Mokry musel zasáhnout proti Janu Svobodovi ramenem, puk mu pak spadl do nachystané lapačky. Vhazovat se tak bude opět v obranném pásmu hostů.
   
  62:00
  Na puku jsou znovu přerovští hokejisté.
   
  61:19
  Žálčík ze středního pásma dokonce přihrál Mokrymu, který se tak fotbalově zapojil do rozehrávky.
   
  60:50
  Po buly utekl domácí obraně Lukáš Žálčík, který mohl rozhodnout o vítězi, jeho střelu pod lapačku však Petrásek za záda nepropustil!
   
  60:44
  Jakub Svoboda dotíral na Mokryho, ten puk raději přikryl a hru přerušil.
   
  60:32
  Gewiese se chtěl prokličkovat před Petráska, kotouč však ztratil.
   
  60:11
  Puk má na svých holích hostující trojka.
   
  60:01
  Začalo prodloužení.
   
  Utkání v Přerově potřetí v této sezoně míří do prodloužení, takže Zubři ani v 19. kole nezůstanou na domácí půdě bez bodu. Ve všech utkáních zatím slavili vítězství, Draci tak stále mají možnost uštědřit Hanákům první letošní porážku na jejich půdě.
   
  60:00
  Třetí třetina skončila.
   
  59:42
  Draci se zatáhli za Mokryho a více než půlminutu pasivně čekají na sirénu. Přerovský forčeking by však také mohl být aktivnější, aby vytěsnil Pěnčíka z bezpečné zóny.
   
  59:00
  Započala poslední minuta třetí třetiny.
   
  58:17
  Pšurný zpoza branky našel na hranici modrého půlkruhu Roberta Černého, který zblízka nepřehodil puk přes beton Vojtěcha Mokryho!

  Daniel Doležal

  Branky a nahrávky: 3. Jan Svoboda (D. Indrák, Hrabal), 21. D. Krenželok (Navrátil, Süss), 28. Jakub Svoboda (Hrabal, Herman), 63. Jakub Svoboda (Herman, R. Černý) – 10. Žálčík (Vildumetz, D. Kindl), 43. P. Kratochvíl (Vildumetz, D. Kindl), 54. Gewiese (Hrachovský, Spratek)


  HC ZUBR Přerov: Petrásek (Postava) – R. Černý, Kubeš, D. Krenželok, Hrabal, Ševčík, Krisl, Hamrlík – Süss, Pšurný, Navrátil – Ministr, Herman, Jakub Svoboda – Matěj Svoboda, F. Dvořák, Matěj Novák – Jan Svoboda, M. Kratochvil, D. Indrák.
  DRACI PARS ŠUMPERK: Mokry (M. Holík) – Drtil, Pěnčík, Hrachovský, Gewiese, Řezáč, Dudycha, L. Rutar – Vildumetz, D. Kindl, Žálčík – Vachutka, Macuh, P. Kratochvíl – A. Furch, Spratek, Kohút – Antoníček, J. Horký, Scheuter.

  Rozhodčí: Ondráček, Šindel – Gančarčík, Sedláček

  Diváci: 1007