Litoměřice – Prostějov 5:3 (kon.) | Poruba 2011 – Frýdek-M. 3:4 (po pr.) | Vsetín – Benátky n/J 3:1 (kon.)
Jihlava – Kolín 3:2 (kon.) | Slavia – Sokolov 3:5 (kon.) | Vrchlabí – Ústí n/L 3:4 (kon.)
Kadaň – Šumperk 0:5 (kont.)
konec
HC Slavia Praha
3:5 (0:2, 1:1, 2:2)
HC Baník Sokolov
Středa 29.12.2021, 18:00 • Zimní stadion Eden, Praha • Chance liga • 32. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Ode mě je to dnes vše, děkuji za pozornost a těším se zase někdy u hokeje napočtenou. (20:36:25)
   
  Slavia podlehla skvěle hrajícímu Sokolovu. Domácí nebyli schopní dorovnat manko, které si soupeř vytvořil po prvních 20 minutách. Zbylé dvě třetiny byly skórem vyrovnané, soupeř ale dnes zaslouženě vyhrál.
   
  Konec zápasu.
   
  59:50
  Hosté drží puk ve vlastní třetině a nepřipouští zdramatizování utkání.
   
  59:07
  Puk po střele Nováka vypadl na slávistickou střídačku, byl tam ale sražený, vhazovat se tak bude ve slávistické třetině.
   
  58:43
  Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Lukáš Žejdl – 5 min. + osobní trest do konce utkání, krosček).
   
  58:21
  Slavia znovu v šesti hráčích a s volnou brankou.
   
  58:01
  Ohlášeny poslední dvě minuty zápasu a hned poté se Daniel Kružík dostal do slibné pozice a vystřelil. Střela přes hradbu hostů propadla až k brance hostů, Neužil ale zase svůj tým podržel.
  55:49 Václav VEBER - 3:5
   
  55:49
  Slavia právě vstřelila branku!
  Autorem branky je VÁCLAV VEBER. Sešívaný obránce tečoval střelu od modré svého kolegy Daniela Krejčího. Slavia tak snižuje a Málek se vrací do branky. Asistence: Daniel Krejčí a Lukáš Žejdl.
   
  55:36
  A slávisté zkouší už nyní hru bez brankáře se šesti hráči v poli. Neužil si ale připisuje další zákrok.
   
  55:35
  Lukáš Žejdl dostal slibnou přihrávku do předbrankového prostoru. Puk se mu podařilo trefit a už to vypadalo, že sešívaní sníží. Jakub Neužil byl ale proti a pokus zkušeného forwarda chytil.
   
  55:07
  Znovu se hraje ze strany na stranu. Oba týmy se nedokáží udržet v pásmu soupeře a připravit si pozici pro gól. Hosté už ale i tak mají dobrý náskok, který by jim na necelých pět minut hry měl stačit.
  52:18 Patrik PRYMULA - 2:5
   
  52:18
  Baník právě vstřelil branku!
  Autorem branky je PATRIK PRYMULA, který rozjel rychlou akci a nakonec to byl on, kdo i přesně zakončil. Hosté tak vedou už 5:2. Asistence: Jaromír Kverka a František Klejna.
  50:03 Tomáš ŠMERHA - 2:4
   
  50:03
  Baník právě vstřelil branku!
  TOMÁŠ ŠMERHA dostal puk pár metrů před modrou čáru a ze střední vzdálenosti vypálil přesně do horní části branky. Asistence: František Klejna a Petr Hašek.
   
  49:48
  Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Michal Poletín – 2 min., sekání).

  Michael Schuster

  Branky a nahrávky: 40. P. Machač (T. Knotek, Žejdl), 47. Mikuláš Hovorka (Kružík, T. Knotek), 56. Veber (Daniel Krejčí, Žejdl) – 5. Kverka (D. Přibyl), 19. Šmerha (Klejna, Mrowiec), 27. Jurčík (Kverka, J. Novák), 51. Šmerha (Klejna, Hašek), 53. Prymula (Kverka, Klejna)


  HC Slavia Praha: R. Málek (M. Michajlov) – Daniel Krejčí, Veber, Barák, R. Havel, Hejda, Mikuláš Hovorka, Hrdlička – Vlček, P. Machač, Žejdl – Šteiner, T. Knotek, Jaroslav Brož – J. Doležal, Poletín, Kružík – R. Všetečka, T. Pšenička, D. Soukup.
  Trenér: Jiří Veber

  HC Baník Sokolov: Neužil (Cichoň) – J. Novák, Klejna, D. Zeman, Vodička, Popela, Seemann, Mrowiec – Tomi, T. Rohan, Jurčík – V. Bílek, Kverka, Šmerha – D. Přibyl, Hašek, Prymula – Kuťák, D. Novotný, Vracovský.
  Trenér: Martin Štrba

  Rozhodčí: Hucl, Šudoma – Kleprlík, Kráľ