Havířov – Třebíč 4:1 (kon.) | Benátky n/J – Litoměřice 2:4 (kon.) | Jihlava – Vsetín 6:4 (kon.)
Ústí n/L – Sokolov 2:3 (po pr.) | Frýdek-M. – Slavia 3:1 (kon.) | Kolín – Vrchlabí 5:4 (kon.)
Kadaň – Poruba 2011 0:5 (kont.) | Šumperk – Přerov 2:1 (kon.)
po prodl.
HC Slovan Ústí nad Labem
2:3 (1:0, 1:2, 0:0 - 0:1)
HC Baník Sokolov
Středa 12.01.2022, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Chance liga • 36. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Konec zápasu. (20:17:06)
  64:07 František KLEJNA - 2:3
   
  64:07
  Baník právě vstřelil branku!
  A Sokolov rozhoduje dnešní zápas a získává bonusový druhý bod! Patrik Prymula se dostal do přečíslení dva na jednoho a našel na druhé straně FRANTIŠKA KLEJNU, který zakončil naprosto přesně do levého horního rohu 2:3! Asistence: Patrik Prymula.
   
  63:42
  Prymula našel před brankou našel Pohla a ten branku přestřelil! Na druhé straně se dostal do šance Vrdlovec, ale Cichoň ho vychytal.
   
  62:53
  Pohl zavezl puk do pásma a předal na Jiskru. Ke střele se nakonec dostal Šmerha, jenže minul a oba týmy mohou vystřídat.
   
  62:11
  Brož ztratil puk a do úniku z pravé strany se dostal Tomi, který si snažil Zajíčka rozhýbat a zakončit mezi betony, ale ústecký brankář si místo pohlídal.
   
  61:06
  Až teď se k puku dostal Sokolov a drží puk v útočném pásmu. Prymula předal do mezikruží na Klejnu a Zajíček musel vytasit svoji lapačku.
   
  60:36
  Slovan drží puk na svých holích, ale zatím jen u své branky. Sokolov dobře brání střední pásmo.
   
  60:01
  Vrdlovec vyhrál buly a prodloužení tři na tři začíná.
   
  60:01
  Začalo prodloužení.
   
  60:00
  Třetí třetina skončila.
   
  59:45
  Posledních deset vteřin je opatrných a máme tu konec.
   
  58:57
  Slovan je v pásmu a chce rozhodnout v základní době. Trávníček spadl za brankou a ústecký stadion si vyžaduje vyloučení, ale rozhodčí zůstává klidný.
   
  58:38
  Slovan kombinuje v pásmu. Milfait nahodil na Cichoně a ten vyrazil do ochranné sítě.
   
  56:40
  Ondřej Bláha si obhodil parádně Pohla a mohl jít sám na branku, jenže sokolovští se dobře vrátili a ústeckého hráče o puk obrali.
   
  55:50
  David Tůma zavezl puk do pásma, ale ihned o něj přišel. Sokolov jde do útoku a bojuje o puk v rohu. Nakonec ho vybojoval, ale střelu Haška zblokoval Vacík a kotouč se odrazil do středního pásma.
   
  54:39
  Štěpán Bláha se hned po puštění z trestné lavice pustil do útočné akce a kdyby mu puk jeden z hostujících nevypíchl, tak by Slovan jel dva na jednoho. Od modré vypálil Drtina, ale Cichoň vyráží betonem.
   
  54:20
  Domácí v plném počtu.
   
  53:52
  Přibyl vypálil hned po buly zápěstím z levého kruhu, jenže Zajíček teď Slovan drží a puk schoval do lapačky. Slovan vyhrál následní buly a vyhazuje.

  Daniel Tichý

  Branky a nahrávky: 11. D. Tůma (Trávníček, Urban), 22. Š. Havránek (J. Drtina) – 27. Hašek (D. Zeman, T. Jandus), 29. Šmerha (A. Rulík, A. Beran), 65. Klejna (Prymula)


  HC Slovan Ústí nad Labem: Zajíček (Hamalčík) – J. Drtina, Š. Havránek, Vladimír Brož (A), Vacík, Trefný – Milfait, Vrdlovec (A), Štěpán Bláha – Trávníček (C), Urban, D. Tůma – M. Tůma, Grim, Ondřej Bláha – Bernat, Severa, Berčík.
  Trenér: Jiří Merta

  HC Baník Sokolov: Cichoň (A. Beran) – Klejna, J. Novák, J. Pohl, D. Zeman, Vodička, A. Rulík, Seemann – Jurčík (A), T. Rohan (C), Tomi – Šmerha, Jiskra, V. Bílek – Prymula, Kverka (A), D. Přibyl – Vracovský, Hašek, T. Jandus.
  Trenér: Martin Štrba

  Rozhodčí: Miroslav Petružálek, Michal Kostourek – Ondřej Kokrment, Václav Juránek