Zlín – Slavia 1:2 (kon.) | Motor ČB – Plzeň 0:14 (kon.)
konec
Motor České Budějovice
0:14 (0:6, 0:5, 0:3)
HC Škoda Plzeň
Úterý 12.10.2021, 17:00 • Budvar aréna • DHL extraliga juniorů • 2. kolo
Partner:
   
  Dnešní klání mezi Českými Budějovicemi a Plzní je u konce. Hostující Plzeň v ní deklasovala svého soupeře z jihu Čech v poměru 14:0. O vítězství už bylo rozhodnuto v první dvacetiminutovce, kdy Plzeňští nastříleli do českobudějovické klece šest branek. V té druhé přidali pět a v té poslední tři. Motor se prakticky na nějakou vážnější akci nezmohl, kdy by výrazně potrápil brankáře či obranu, a tak Plzeň si odváží z jihu Čech tři body za jasnou výhru. Plzeň tedy potvrdila roli jasného favorita soutěže. Ode mne je to pro dnešek vše a u dalšího online přenosu se na Vás budu opět těšit. Hezký zbytek dnešního dne přeje Pavel Mádl. (19:03:49)
   
  Konec zápasu.
   
  58:07
  Plzeň právě vstřelila branku!
  To není vše. Po závaru před brankou Motoru se k odraženému kotouči dostal ADAM DVOŘÁK a poslal puk za Karbulku. Asistence: Marek Soukup.
   
  56:38
  Jihočeši byli v zápase nejblíže ke vstřelení gólu. Plzeňské defenzívě pláchl Kašpar, který ale nic nevymyslel a Němeček našel puk na hrudi.
   
  55:07
  Dominik Soukup útočí na hattrick. Plzeňský forvard se protáhl přes českobudějovickou obranou, vyslal pumelici, která skončila v Karbulkově lapačce.
   
  53:56
  Nahození Slaniny jen tak tak skončilo za Karbulkou.
   
  51:36
  České Budějovice založily akci, když střílel Masopust. Němeček však skvěle zapracoval betonem.
   
  50:23
  Českobudějovičtí odevzdali kotouč hostům a jdou střídat.
   
  48:34
  Plzeň právě vstřelila branku!
  Ano, teď už Plzeňští třináctou branku střílí, a to zásluhou dnes agilního DOMINIKA SOUKUPA. Asistence: Jan Slania, Tomáš Pánek.
   
  48:25
  Budějovickým se nic nedaří, ani pokus o další rozehrávku jim nevyšel. Je z toho zakázané uvolnění.
   
  48:02
  Že by 13:0? Nikoliv, střelu jednoho z obránců Plzně Karbulka lapil.
   
  45:33
  Plzeň právě vstřelila branku!
  Dvanáct. Toto číslo svítí na kostce u týmu Plzně. Karbulku překonal MAREK SOUKUP a hosté vedou už 12:0! Asistence: Ondřej Pešek.
   
  44:29
  Západočeši teď dobývali branku Jihočechů. Karbulka ale svůj beton včas přimáčkl k tyči a puk lapačkou přikryl.
   
  43:38
  Domácí se vymanili z tlaků hostů a vyhozením kotouče z pásma odevzdávají kotouč soupeři.
   
  42:11
  Plzeňští mezi sebou kombinují v útočném pásmu, ke střele se teď ale nepropracovali.
   
  41:06
  Plzeň už nikam nespěchá, naopak Motor se snaží docílit alespoň čestného úspěchu.
   
  40:01
  Začala třetí třetina.
   
  Dnešní utkání už od samého začátku patří mužstvu z Plzně, která tak potvrzuje roli favorita ligy. Ve druhé části nasázeli Plzeňští do branky Motoru pět branek a třetí dvacetiminutovka už bude pouhou formalitou.
   
  40:00
  Druhá třetina skončila.
  Největší specialista na prodej tréninkových pomůcek na hokej – testy v praxi, videorecenze a detailní fotky produktů – www.x-trenink.cz.

  Pavel Mádl

  Branky a nahrávky: 3. Soukup D. (Kremláček), 5. Slanina (Kopic), 8. Slanina (Kopic, Soukup D.), 16. Pánek (Pešek, Soukup M.), 20. Kvasnička (Kremláček), 20. Marcel (Dvořák, Soukup D.), 23. Adamec (Malát), 25. Pánek (Dvořák, Dáňa), 30. Dáňa (Malát), 34. Malát (Dvořák, Soukup M.), 40. Kopic (Kremláček), 46. Soukup M. (Pešek), 49. Soukup D. (Slanina, Pánek), 59. Dvořák (Soukup M.)


  Motor České Budějovice: Ludvík (21. Karbulka) – Remta (C), Fousek, Pavlát, Vaněk, Březina, Placek, Kumpfmüller – Kříž, Kašpar (A), Cháb, Schwartz, Petrásek, Pouzar, Anderle, Masoupust (A), Janoch, Vavřík
  HC Škoda Plzeň: Němeček (21. Vondraš) – Dolhý, Hamšík, Pánek, Kremláček, Malák (C) – Kvasnička, Kopic (A), Adamec, Korčák, Malát, Dvořák, Slanina (A), Marcel, Soukup M., Soukup D., Ženíšek, Pešek, Dáňa

  Rozhodčí: Šperl – Kubíček, Tuháček

  Diváci: 33