Vítkovice – Pardubice 4:1 (kon.) | Salzburg – Jihlava 1:2 (kon.)
konec
EC Red Bull Salzburg
1:2 (0:1, 0:0, 1:1)
HC Dukla Jihlava
Úterý 25.01.2022, 18:00 • Zimní stadion, Jindřichův Hradec • DHL extraliga juniorů • 34. kolo
Partner:
   
  To je z mé strany pro dnešek vše, děkuji za pozornost a u dalších online textových přenosů se budu těšit, na počtenou! (20:00:25)
   
  Máme dobojováno! Jihlavští hokejisté ve třetí třetině zvýšili své vedení zásluhou Martina Matějíčka a krátce nato snížil zpět na rozdíl jednoho gólu Marius Winkelmann. Salzburští hokejisté už však nevyrovnali a Jihlava si po vítězství 2:1 připsala do tabulky cenné tři body.
   
  Konec zápasu.
   
  59:53
  Další nedovolený zákrok na straně hostí. Obránce Matěj Vovsík (JIH) vyfasoval dvě trestné minuty za krosček a už sedí na trestné lavici.
   
  47:40
  Salzburg právě vstřelil branku!
  Domácí tým krátce po druhém inkasovaném gólu rychle snižuje zpět na rozdíl jedné branky. Mezi úspěšné střelce se zapsal MARIUS WINKELMANN. Asistence: Max Stiegler.
   
  44:06
  Dukla právě vstřelila branku!
  Jihlavští hokejisté utíkají krátce po startu třetí třetiny do dvoubrankového vedení! Na střeleckou listinu se tentokrát zapisuje obránce MARTIN MATĚJÍČEK. Asistence: David Straka.
   
  40:01
  Začala třetí třetina.
   
  Druhá třetina je minulostí a další branku jsme neviděli. Jihlava vede stále zásluhou gólu Patrika Čermáka z první třetiny 1:0. Udrží jihlavští hokejisté své hubené vedení i ve třetí části?
   
  40:00
  Druhá třetina skončila.
   
  39:58
  V samotném závěru druhé třetiny tu máme další vyloučení. Lukáš Číhal (JIH) vyfasoval od rozhodčích dvě trestné minuty za nebezpečnou hru vysokou holí.
   
  34:20
  Jihlavští hokejisté budou hrát další přesilovou hru. Dalším vyloučeným hráčem je Matthew Rafalski (SLZ), který vyfasoval "dvojku" za podrážení.
   
  27:27
  Rozhodčí viděli nedovolený prohřešek také na druhé straně. Jihlavští hokejisté hráli v šesti, čehož si sudí všimli. Trest za hráčskou lavici odpyká Jan Nevšímal (JIH).
   
  25:35
  Dalším vyloučeným hráčem je tentokrát Maxmilian Jelavic (SLZ), jenž dostává menší dvouminutový trest za nebezpečnou hru vysokou holí.
   
  25:35
  Jihlavští hokejisté budou hrát druhou přesilovou hru v utkání. Na trestnou lavici zavítal pro změnu obránce Janis Hübner (SLZ), který se provinil hákováním.
   
  20:01
  Začala druhá třetina.
   
  Úvodní třetina je za námi a padl v ní pouze jeden gól. Ten má na svědomí útočník Patrik Čermák, který otevřel skóre utkání ve třetí minutě. I díky němu Jihlava vede nad Salzburgem po úvodních dvaceti minutách 1:0.
   
  20:00
  První třetina skončila.
   
  13:14
  První přesilovou hru v utkání si vyzkouší také Salzburg. Na trestnou lavici usedl obránce Martin Matějíček (JIH), jenž dostal menší trest za nedovolené bránění.
   
  05:33
  Máme tu první vyloučení zápasu. Paul Vinzens (SLZ) vyfasoval od rozhodčích dvě trestné minuty za sekání. Jihlava bude hrát první přesilovou hru.
  Největší specialista na prodej tréninkových pomůcek na hokej – testy v praxi, videorecenze a detailní fotky produktů – www.x-trenink.cz.

  Petr Pavlík


  Hledáme zpravodaje pro A-tým i mládež HC Dukla Jihlava. Více informací zde.

  Branky a nahrávky: 48. Winkelmann (Stiegler) – 3. Čermák (Menšík), 45. Matějíček (Straka)


  EC Red Bull Salzburg: Wolf (Clara) – Kauhanen (C), Rafalski (A), Schober, Krotsch, Hübner, Winkelmann – Sumpf (A), Wurzer, Jelavic, Stiegler, Mackner, Ziesche, Vinzens, Ruckdäschel, Schreiner.
  Trenér: I. Pakarinen

  HC Dukla Jihlava: Maláč (Krejčí) – Kerber, Sapík (A), Zeman, Vovsík, Matějíček, Chvátal, Číhal – Melenovský, Straka, Zdarsa, Vyvial (C), Menšík (A), Pavelec, Rauš, Čermák, Peš, Nevšímal.
  Trenér: M. Broš

  Rozhodčí: Battěk, Sýkora – Lhotský, Svoboda