Poruba 2011 – Přerov 0:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Ústí n/L 4:0 (kon.) | Technika Brno – HK MD Šumperk 3:2 (2:1 po s.n.)
Písek – Kobra 9:3 (kon.) | Vsetín – Warriors Brno 2:3 (kon.) | Chrudim – Kralupy n. Vltavou 4:2 (kon.)
konec
VHK ROBE Vsetín
2:3 (0:0, 2:3, 0:0)
HCM Warriors Brno
Pátek 10.09.2021, 19:15 • Zimní stadion Na Lapači • Liga juniorů • 1. kolo
Partner:
   
  Ve třetí třetina jsme se na Lapači žádné branky nedočkali. Pět branek určujících finální podobu skóre tak padlo ve druhé třetině, která byla z tohoto pohledu nejzajímavější. Poslední třetina byla bohatá hlavně na vyloučení, která často kouskovala hru, ale na druhou stranu nabídla také pohled na hru tři na tři nebo čtyři na čtyři.
  Od nás je to pro dnešek vše, ze vsetínského Lapače přejeme příjemný zbytek pátečního večera. (21:26:22)
   
  Konec zápasu.
   
  59:59
  Puk se zastavil u brněnského brankáře, který v poslední sekundě zamířil na prázdnou branku a vystřelil. Čas však vypršel dřív, než puk doletěl na druhou stranu kluziště.
   
  59:55
  Houser obral o puk Novotného, který už sám mířil vstříc odkryté bráně. Valaši už ale nemají dostatek času na to, aby zaútočili. Houser na Vystavělovu branku pouze nahazuje.
   
  59:11
  Domácí kapitán Houser nejprve dobruslil volný kotouč směřující k prázdné brance, ale následně jej Toman přechytračil. Toman byl hlavním hrdinou také další šance na gól do prázdné branky. Jasnou gólovou radost mu ale sebral Maštalíř, jenž do pokusu vložil hokejku.
   
  58:59
  Valaši vyhráli vhazování před Vystavělem, ale nepodařilo se jim v pásmu udržet.
   
  58:56
  Janura zůstává na střídačce. Vsetín hraje v šesti.
   
  58:56
  Oddechový čas pro domácí.
   
  58:56
  Domácí vzali ubývající čas vážně a natlačili se do Vystavělova brankoviště. Ani jeden z trojice Čechmánek, Maštalíř, Bednařík ale kotouč za gólmanova záda neprotlačil.
   
  58:00
  Před námi jsou poslední dvě minuty třetí třetiny. Přesně tolik času mají domácí hokejisté na vyrovnání.
   
  57:42
  Hosté v plném počtu.
   
  57:27
  Vránovi přeskočil kotouč přes hokejku, naštěstí pro něj hned za ním stál Houser, jenž puk zachytil na modré čáře. Valaši se snaží zahájit kombinaci v útočné třetině.
   
  57:13
  Domácí v plném počtu.
   
  57:09
  Houserova střela od modré trefila pouze připraveného Vystavěla.
   
  56:48
  Ani jeden z týmů se po posledních vyloučeních nedostal do vážnější šance. Hře chybí přesná zakončení.
   
  55:42
  Opět se mění počet hráčů na ledě. Nedovolené bránění posílá na trestnou lavici brněnského Mrkvicu.
   
  55:13
  Budou se rozdávat další tresty. Ve středním pásmu se totiž po tvrdším dohrání strhla potyčka. Dvě minuty za krosček dostává domácí obránce Mojžíš, s ním putuje na trestnou lavici za stejný prohřešek také jeho kolega Broža. Na straně hostů je to stejný trest pro Horkého. Warriors budou hrát přesilovku 5 na 4.
   
  54:08
  Nyní se na led vrací také domácí kapitán. Jeho návrat doprovodil nepřesnou střelou nad horní tyč Macík.
  Největší specialista na prodej tréninkových pomůcek na hokej – testy v praxi, videorecenze a detailní fotky produktů – www.x-trenink.cz.

  Helena Hegeďová

  Anna Pavlína Sedláčková

  Branky a nahrávky: 27. Broža (Prčík), 36. Janíček (Jurek, Ramert) – 25. Rašovský (Horký), 27. Horký (Pigl, Mrkvica), 34. Novotný (Toman, Mrkvica)


  VHK ROBE Vsetín: Janura (Tkadlec) – Mojžíš, Houser (C), Machů, Prčík, Sýkora, Čapka, Macík – Maštalíř, Čechmánek, Vrána, Sopek, Jurek, Bednařík (A), Ramert, Janíček, Horský, Broža.
  HCM Warriors Brno: Vystavěl (Horák) – Brokeš, Orsech, Kala, Milotinský, Mlčoch, Mahdal – Rašovský, Holotík, Pigl, Marčík (A), Toman, Mrkvica (A), Horký, Novotný, Staněk T., Staněk A., Heinrich.

  Rozhodčí: Škach – Wesley, Jurčík