HK MD Šumperk – Havlíčkův Brod 3:2 (kon.) | Poruba 2011 – Kobra 2:3 (kon.) | Kralupy n. Vltavou – Vsetín 2:3 (kon.)
Přerov – Písek 5:1 (kon.) | Warriors Brno – Chrudim 1:5 (kon.) | Ústí n/L – Technika Brno 4:2 (kon.)
konec
HK Kralupy nad Vltavou
2:3 (1:0, 0:1, 1:2)
VHK ROBE Vsetín
Neděle 26.09.2021, 13:30Liga juniorů • 5. kolo
Partner:
   
  Konec zápasu. (15:40:24)
   
  59:30
  Vsetín právě vstřelil branku!
  Hosté za sedm sekund odpovídají a půl minuty před koncem základní hrací doby jsou opět ve vedení! Po celý zápas jsme mohli vidět vsetínská přečíslení dva na jednoho a nyní, v nejdůležitější moment, se Janu Ramertovi s ONDŘEJEM BROŽOU povedlo. Asistence: Jan Ramert.
   
  59:23
  Kralupy právě vstřelily branku!
  Domácí se chopili příležitosti a v poslední minutě vyrovnávají. Rozhodčí nejprve rozpažil, ale pak se JAKUBU SULÍKOVI podařilo procpat puk okolo pravého betonu brankáře Janury. Asistence: Adam Stupka.
   
  59:02
  Valaši si situaci necelou minutu před koncem třetí třetiny komplikují. Na trestnou lavici míří s dvouminutovým trestem za podrážení Bachánek.
   
  58:16
  Náhončíkův pokus z otočky u mantinelu poslal Janura pravým betonem za branku. Tam se kotouče chopili hosté a v přečíslení dva na jednoho se ukázali Janíček s Brožou.
   
  57:51
  Hosté v plném počtu. Domácí začínají poslední dvouminutovku třetí třetiny v útoku.
   
  57:18
  Kralupy ve své přesilové hře nejčastěji nahrazují do pásma. Tyto vstupy jsou směřovány na branku a končí u Janury.
   
  56:27
  Střelu domácího obránce od modré Janura vykopává pravou nohou. K puku se jako první dostává Vrána, který jej vyváží do středního pásma.
   
  55:51
  Oddechový čas pro domácí.
   
  55:51
  Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Ramert – 2 min., vysoká hůl).
   
  54:55
  Trojice, která se angažovala v prvním vsetínském gólu – Vrána, Jurek a Houser – opět v akci. Vrána vytvořil pro své dva spoluhráče ideální pozici pro přečíslení. Jurek s Houserem ale po rychlých přihrávkách nezakončili přesně.
   
  52:35
  Janíček místo vyhození z rohu vlastního pásma trefil Typolta, který se hned hrnul do zakončení. Zaváháni svého spoluhráče napravil Macík, který pomáhá Janíčkovi vyvézt puk do bezpečí.
   
  51:40
  Broža to v předbrankovém prostoru zkusil dvakrát bez přípravy. Ani jeden jeho střelecký pokus nebyl přesný.
   
  50:50
  Šmídova střela od modré čáry mířila vysoko nad. Hostující gólman však pro jistotu vytáhl svou lapačku a kotouč v ní ukryl.
   
  49:33
  Souhra Zajíce s Hanouskem v mezikruží útočného pásma Kralup končí úspěšným zákrokem Janury.
   
  48:48
  Houser vyzýval některého ze svých spoluhráčů v předbrankovém prostoru na teč. Tento pokus se neujal a puk končí na boční síti.
   
  46:16
  Vsetín právě vstřelil branku!
  Valaši otáčí skóre zápasu. Hosté obestoupilu kralupské brankoviště a od levé tyče dostal kotouč za gólmanova záda VOJTĚCH VRÁNA. Asistence: Adam Bachánek.
   
  45:59
  Houser zkusil střelu přes pohybujícího se Typolta a nebyl daleko od toho, aby slavil úspěch. Domácí brankář viděla jeho střelu až na poslední chvíli.
  Největší specialista na prodej tréninkových pomůcek na hokej – testy v praxi, videorecenze a detailní fotky produktů – www.x-trenink.cz.

  Helena Hegeďová

  Branky a nahrávky: 3. Zajíc (Toulec), 60. Sulík (Stupka) – 32. Jurek (Vrána), 47. Vrána (Bachánek), 60. Broža (Ramert)


  HK Kralupy nad Vltavou: Němec (Král) – Hron, Vrbka, Kratochvíl, Toulec, Šmíd – Zajíc, Náhončík, Cihelka, Hanousek, Typolt, Šilhavý, Stupka, Sulík.
  VHK ROBE Vsetín: Janura (Tkadlec) – Sýkora, Houser, Machů, Prčík, Fojtík, Čapka, Macík – Kopřiva, Janíček, Vrána, Sopek, Jurek, Bednařík, Koláček, Bachánek, Ramert, Broža.

  Rozhodčí: Battěk – Karda, Stacho