HK MD Šumperk – Ústí n/L 7:2 (kon.) | Vsetín – Chrudim 4:5 (po pr.) | Havlíčkův Brod – Poruba 2011 4:2 (kon.)
Písek – Technika Brno 2:3 (po pr.)
po prodl.
VHK ROBE Vsetín
4:5 (2:3, 0:1, 2:0 - 0:1)
HC Chrudim
Pátek 04.02.2022, 18:15 • Zimní stadion Na Lapači • Liga juniorů • 35. kolo
Partner:
   
  Konec zápasu. (20:33:51)
   
  62:48
  Chrudim právě vstřelila branku!
  Je rozhodnuto. Chrudim si vítězství v tomto utkání vzít nenechala, i když z toho jsou pro Východočech nakonec jen dva body. Lukáš Hebek poslal kotouč z rohu kluziště na ZDEŇKA PAVLÍKA, který tečí pod horní tyč kompletuje hattrick. Asistence: Lukáš Hebek, Matěj Odehnal.
   
  61:38
  Vsetínští se v útočném pásmu ke střele nedostali. Pokusy Chrudimi na druhé straně skončily jen na blokujících hráčích Vsetína.
   
  60:40
  Odehnal se dostal přes všechny čáry, a nakonec na sebe vzal i zakončení z levého kruhu. Jeho střela mířila mezi betony a Tkadlec si tento kotouč pohlídal.
   
  60:31
  Nastavený čas si zatím drží pomalé tempo. Odehnal rozehrává z vlastního pásma.
   
  60:01
  Začalo prodloužení.
   
  Třetí třetina přinesla povedený závěr v podání domácího týmu. Valaši zásluhou Davida Bednaříka a Jana Ramerta vyrovnali na 4:4. Utkání bude za necelou minutu pokračovat prodloužením.
   
  60:00
  Třetí třetina skončila.
   
  59:11
  Hosté v plném počtu.
   
  58:38
  Do brejku unikl středem kluziště Hebek. V tuto chvíli je pro Vsetínské hrdinou jednoznačně Tkadlec, který zastavil střelu na vyrážečku a drží vyrovnané skóre.
   
  58:11
  Valaši se drží v útočném pásmu a vysílají jednu střelu za druhou. Jejich pokusy však nejsou přesné.
   
  57:11
  Vyloučení v týmu HC Chrudim (Odehnal – 2 min., podrážení).
   
  56:38
  Vsetín právě vstřelil branku!
  JAN RAMERT nejprve z bezprostřední blízkosti nenašel skulinku mezi Červinkovými betony a kotouč se odrazil zpět do hry. Toho si však hostující brankář nevšiml, Matyáš Horský mezitím objel branku a puk poslal zpátky na Ramerta, který vyčkával u levé tyče a bez přípravy poslal tuto přihrávku mezi brankářovu brusli a brankovou konstrukci. Asistence: Matyáš Horský, Ondřej Broža.
   
  54:37
  Na druhé straně otestoval Tkadlecovy reflex Kalužík. Jeho pokus z levého kruhu k vzdálenější tyči vtěsnil vsetínský gólman levým betonem.
   
  54:20
  Ze souboje kapitánů na levém kruhu vsetínského útočného pásma vyšel lépe Prýl, jenž odstavil Bednaříka od puku v dalším náznaku individuální šance. Právě z podobné situace vstřelil Bednařík před dvěma minutami třetí branku Vsetína.
   
  53:30
  Domácí vykřesali naději na bodový zisk, což se ovšem pochopitelně nelíbí hostujícím hokejistům. Východočeši pálí z dobrých pozic, a své pokusy směřují do prostoru kolem tyčí
   
  52:02
  Vsetín právě vstřelil branku!
  V mezikruží si jediného bránícího hráče Chrudimi obhodil DAVID BEDNAŘÍK a v individuálním zakončení proti gólmanovi poslal puk nad levý beton. Asistence: Adam Bachánek, Petr Przybyla
   
  50:17
  Domácí v plném počtu.
  Největší specialista na prodej tréninkových pomůcek na hokej – testy v praxi, videorecenze a detailní fotky produktů – www.x-trenink.cz.

  Helena Hegeďová

  Branky a nahrávky: 10. Bednařík (Bachánek, Przybyla), 19. Liss (Bachánek, Przybyla), 53. Bednařík (Bachánek, Przybyla), 57. Ramert (Horský, Broža) – 1. Pavlík (Kalužík), 5. Kalužík (Hebek), 19. Macas (Hebek), 32. Pavlík (Kalužík, Hebek), 63. Pavlík (Hebek, Odehnal.)


  VHK ROBE Vsetín: Hořejší (Tkadlec) – Čapka, Fojtík, Prčík, Liss, Sýkora, Machů, Sviták (A), Mojžíš – Przybyla, Bednařík (C), Bachánek (A), Horský, Veselý, Broža, Maštalíř, Ramert, Janíček.
  Trenér: Aleš Bachánek

  HC Chrudim: Červinka (Kindl) – Bárta, Prýl (C), Pazdera (A), Odehnal – Hebek, Felcman, Burda, Votava, Štrup, Kalužík, Pavlík, Panchartek, Hykl, Macas, Hrdlička, Pilař, Kubíček (A).
  Trenér: Petr Polívka

  Rozhodčí: Rimmel – Klimek, Piskoř