Písek – Ústí n/L 6:1 (kon.) | Kobra – Chrudim 3:4 (kon.) | Poruba 2011 – HK MD Šumperk 3:2 (2:1 po s.n.)
Přerov – Vsetín 3:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Kralupy n. Vltavou 5:4 (po pr.)
konec
HC ZUBR Přerov
3:4 (0:2, 2:2, 1:0)
VHK ROBE Vsetín
Neděle 06.03.2022, 16:30 • MEO Aréna, Přerov • Liga juniorů • 42. kolo
Partner:
   
  Ode mě je to pro dnešek z Přerova vše, přeji vám hezký zbytek neděle. (18:39:22)
   
  Utkání je u konce. Vsetín porazil Přerov na jeho ledě 4:3 a na Zubry vyzrál poprvé (a také naposledy) v této sezoně. Domácí sice ještě ve třetí části snížili na rozdíl jediné branky, když s pomocí soupeřovy teče skóroval Jakub Němec. Vyrovnat už se jim ale navzdory závěrečné hře bez brankáře umocněné přesilovkou nepodařilo. Nejblíže ke čtvrté trefě Hanáků měl Brázda, Hořejší jej však zblízka vychytal. Valaši se tak vítězně naladili na play-down, kde narazí na pražskou Kobru. Přerov čeká od středy semifinále play-off proti Havlíčkovu Brodu.
   
  Konec zápasu.
   
  59:58
  Zubři přišli o útočné pásmo. Poté se do něj ale dokázali vrátit a od modré čáry vyslal nebezpečné nahození Holík. Jeden z domácích útočníků se ještě pokoušel letící puk tečovat, ovšem to se mu nepovedlo. Hořejší tak vkleče zasahuje, Hanáci už vyrovnat nestihnou.
   
  59:36
  Holík kotouč stihl ještě v útočném pásmu, s jeho nahozením ale Hořejší neměl problém.
   
  59:31
  Oddechový čas pro hosty.
   
  59:31
  Půlminuty před koncem ještě Přerov bude hrát přesilovku, za podrážení je vyloučen Adam Bachánek (VSE).
   
  58:44
  Brázda měl na holi vyrovnání, bekhendem ale Hořejšího zblízka nepřekonal. Hostující brankář nyní skvěle zasáhl ramenem. Zanedlouho chtěl prázdnou bránu Zubrů trefit Przybyla, ovšem minul ji.
   
  58:31
  Tak tohle byl kuriózní verdikt jednoho z čárových rozhodčích. Přerov hrál bez brankáře, muž v pruhovaném mu ale přesto pískl hru v šesti jako nedovolenou. Vzápětí ovšem svou chybu napravil a omluvil se za ni.
   
  58:02
  Hendrych je na střídačce a Zubři to zkouší v šesti!
   
  57:39
  Přerov hraje v plném počtu.
   
  57:31
  Kuchta v oslabení pošetřil v útočném pásmu cenné vteřinky.
   
  56:40
  Przybyla si sjel s pukem na holi až na modrou čáru a Hendrych jeho střelu vyrazil lapačkou jen před sebe. Vsetínským dorážkám ale zamezila píšťalka hlavní rozhodčí, která viděla postavení útočícího hráče v brankovišti.
   
  56:10
  Domácí hráči vyhodili kotouč až k Hořejšímu, který vypomůže s rozehrávkou.
   
  55:39
  Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Fencl – 2 min., nesportovní chování).
   
  55:30
  Prudkou ránu bez přípravy nyní nad kruhy vyprodukoval Ramert. Hendrych si připsal dobrý zákrok vyrážečkou.
   
  53:49
  Přerov právě vstřelil branku!
  Hanáci šest minut a jedenáct sekund před koncem třetí třetiny snižují na rozdíl jediného gólu. Nutno zmínit, že jim k tomu vydatně pomohl nešťastný zásah jednoho ze vsetínských hráčů. Ten střelu JAKUBA NĚMCE tečoval tak, že kotouč změnil směr a zapadl na opačnou stranu branky, než kam se přemisťoval Hořejší. Asistence: Tomáš Hanák a Miroslav Štíbr.
   
  53:40
  Domácí jeli dva na jednoho, přihrávka na Brázdu byla ale ztečována a nakonec skončila na zadním mantinelu.
  Největší specialista na prodej tréninkových pomůcek na hokej – testy v praxi, videorecenze a detailní fotky produktů – www.x-trenink.cz.

  Petr Komárek

  Branky a nahrávky: 35. Švejda (Kleniar, Hlávka), 40. Švejda (Holík, Hlávka), 54. Němec (Hanák, Štíbr) – 7. Bachánek (Sviták), 20. Horský (Prčík, Ramert), 29. Janíček (Tkadlec), 34. Bachánek (Horský, Przybyla)


  HC ZUBR Přerov: Žurek (34. Hendrych) – Nesvadba, Holík, Hanák (C), Gréč, Němec, Billa – Fencl, Halík, Kleniar, Šilhavý, Hyža, Štíbr (A), Kolařík (A), Brázda, Švejda, Hlávka, Kuchta
  Trenér: Pavel Neuman

  VHK ROBE Vsetín: Tkadlec (32. Hořejší) – Sýkora, Liss, Machů, Prčík, Fojtík, Sviták (A), Mojžíš – Maštalíř, Janíček, Bednařík (C), Przybyla, Jurek, Koláček, Ramert, Bachánek (A), Horský, Broža
  Trenér: Aleš Bachánek

  Rozhodčí: Novotná – Bubela, Axman

  Diváci: 148