SOHO Olomouc – Karlovy Vary 1:3 (kon.) | Zlín sledge – Havířov 3:4 (kon.) | SHK Mustangové – Sparta para hokej 5:0 (kon.)
konec
SHK LAPP Zlín
3:4 (1:1, 1:2, 1:1)
Parahokej Havířov z.s.
Sobota 23.10.2021, 15:30 • PSG aréna, Zlín • Česká para hokejová liga • 5. kolo
Partner:
   
  To už je ode mě pro tuto chvíli vše. Tímto Vám děkuji za pozornost a zase někdy na počtenou. (17:08:22)
   
  Havířov je prvním týmem, který letos poráží Zlín. Domácí sice byli většinu času aktivnější, avšak z této výhody nedokázali příliš těžit. Hosté se naopak prosadili z většiny svých šancí, ve třetí části skóroval Panfilov z dalšího úniku, přičemž tento gól byl nakonec klíčový. Korman následně dokázal jen snížit, ale o vyrovnání se domácí už pokoušeli marně, i když odvolali svého brankáře.
   
  Konec zápasu.
   
  44:37
  Havířov posílá kotouč ze svého pásma, Hečko je u něj navíc první, takže mohl získat další čas.
   
  43:58
  Korman dostal další dobrý pas mezi kruhy, i tentokrát ho však Lepáček skvěle vychytal!
   
  43:33
  Molek opouští prostor mezi tyčemi a Zlín se tedy pokusí o vyrovnání s šesti hráči!
   
  42:37
  Zakončení Hečka bylo opravdu hodně jedové, Molek totiž neudržel kotouč, který tak skončil v brankovišti, odkud ho domácí obránci stačili poslat pryč!
   
  42:12
  Havířov si bere oddechový čas.
   
  41:36
  Zdeněk Hábl několikrát obkroužil útočné pásma a pak vymyslel senzační přihrávku na Kormana, který měl před sebou jen prázdnou bránu, ale tu nedokázal pod tlakem trefit!
   
  41:08
  Lepáček raději podrží slabší nahození ve své lapačce, čímž získává pro svůj tým několik cenných sekund.
   
  40:38
  Zdeněk Hábl nevyužil další velkou šanci, protože selhal v přímém souboji s Lepáčkem, který se doslova vrhl proti zakončení, které tedy úspěšně zachytil!
   
  39:52
  Hosté celkem nepochopitelně nechali spoustu volného prostoru Julinovi, který tedy mohl pálit ze slušné pozice, ale kotouč poslal jen do Lépačka!
  37:45 Zdeněk HÁBL - 3:4
   
  37:45
  Zlín právě vstřelil branku!
  Domácí bleskově snižují a opět je to jen o jeden gól! Gólové radosti se nakonec dočkal také DÁVID KORMAN, který po přihrávce Zdeňka Hábla zakončil do odkryté klece. Asistence: Zdeněk Hábl.
   
  37:28
  Oddechový čas pro Zlín.
  37:28 Sergej PANFILOV - 2:4
   
  37:28
  Havířov právě vstřelil branku!
  Zlín nedokázal využít dlouhého náporu, což Havířov potrestává z útoku! Do dalšího úniku se totiž dostal SERGEJ PANFILOV, který naznačil zakončení, následně si najel do strany a skóroval střelou do prázdné brány. Asistence: Petr Kudrna.
   
  37:08
  Zdeněk Hábl pokračuje ve své střelecké aktivitě, tentokrát ale nastřelil jen jednoho z dobře postavených obránců.

  Lukáš Mihal

  Branky a nahrávky: 12. Ligda, 29. Ferenčík (Z. Hábl), 38. Korman (Z. Hábl) – 11. Hečko (Panfilov), 19. Panfilov, 20. Hečko (Mlčák), 38. Panfilov (Kudrna)


  SHK LAPP Zlín: Molek (Matoušek) – Julina (A), Mach, Ferenčík, Z. Hábl – Zdražil, Zicha, Turic, D. Hábl, Ligda (C), Panák, Zubek, Šafařík, Korman.
  Parahokej Havířov z.s.: Lepáček (Loska) – Zikmund, Kudrna (C), Fojtík, Staněk – Kudela, Panfilov, Bařák, Hečko (A), Rábik, Mlčák (A).

  Rozhodčí: Kadlec, Šiška