Teplice – Č. Budějovice 0:2 (kon.) | Hr. Králové – Brno 2:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Olomouc 1:1 (kon.)
Sparta – Pardubice 5:2 (kon.)
konec
FK Teplice
0:2 (0:0)
SK Dynamo Č. Budějovice
Sobota 15.10.2022, 16:00 • AGC Aréna Na Stínadlech, Teplice • FORTUNA:LIGA • 12. kolo
Předzápasové kurzy
   
  Abdallah Gning nedokázal ani jednu ze svých příležitostí využít a Dynamo dokázalo v Teplicích vybojovat důležité tři body, o které se dnes nádhernými střelami zpoza šestnáctky postarali Patrik Hellebrand a Lukáš Čmelík. Jihočeši na severu Čech potvrdili, že se jim venku daří, a z minima vytěžili maximum. Konečný výsledek. FK Teplice 0 Dynamo České Budějovice 2. (17:55:09)
   
  90+4
  Konec zápasu.
   
  90+4
  Filip Žák vystřihl po rohovém kopu na přední levé tyči nádherné nůžky, Martin Janáček ale dokázal míč vyrazit na rohový kop! Ještě jeden zákrok.
   
  90+2
  Filip Mucha udělal při poslední gólové šanci tohoto zápasu obrovskou chybu při rozehrávce, dokázal ji ale napravit. Teplicím už to ale zřejmě nepomůže.
   
  90+1
  Nad rámec dnešního utkání byly nastaveny 4 minuty.
  90. Od další pohromy po Zajícově střele zachránil domácí Mucha
   
  90
  Tomáš Zajíc mohl udělat tečku za výhrou Budějovic, když se dostal ke střele na pravé straně šestnáctky, Filip Mucha ale míč lapil!
   
  89
  Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice:
  ze hřiště odchází Branislav Sluka, přichází Lukáš Skovajsa.
  88. Kodadův dynamit vytáhl Janáček
   
  88
  Ladislav Kodad vzápětí krásně vypálil na hranici šestnáctky a jeho rána mířila do pravého horního rohu brány, Martin Janáček ji ale vyrazil na rohový kop! Nádherný fotbalový okamžik.
   
  87
  České Budějovice dnes dvakrát vystřelily na bránu a obě dvě střely skončily góly, které navíc byly velmi pohledné. Tomu se říká produktivita.
  85. Lukáš ČMELÍK - 0:2
   
  85
  Dynamo právě vstřelilo branku! LUKÁŠ ČMELÍK napřáhl na ose hřiště k fantastické střele zpoza šestnáctky, která zapadla ke vzdálenější levé tyči! Je to tak 0:2! Asistence: Benjamin Čolić.
   
  85
  Plán Jihočechů je naprosto jasný, ve zbytku zápasu kontrolovat míč na svých kopačkách co nejdéle.
   
  84
  Tomáš Zajíc se ocitl u pravého rohového praporku v obležení dvou protihráčů, přesto dokázal míč dlouho držet u nohy a navíc vybojovat autové vhazování.
   
  83
  Matěj Hybš si musel poslechnout hlasitý pískot fanoušků poté, co centr ze standardní situace na levém křídle poslal vysoko nad bránu hostujících Budějovic.
   
  81
  Střídání v týmu FK Teplice:
  ze hřiště odchází Daniel Trubač, přichází Tadeáš Vachoušek.

  Tomáš Reiner

  Branky: 52. P. Hellebrand (Hora), 85. Čmelík (Čolić)

  Karty:   10. Jukl (TEP) – 45. Potočný (CEB), 55. Čolić (CEB)


  Držení míče: 55 % : 45 %.
  Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 6:3. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 7:14.
  FK Teplice: Mucha – Vondrášek (C), Knapík, Hybš – Hyčka (67. Kodad), T. Kučera (67. L. Mareček), Jukl, Shejbal – Trubač (81. T. Vachoušek) – Žák, Gning.
  Náhradníci: Grigar – Křišťan, Čičovský, D. Procházka.

  Trenér: Jiří Jarošík

  SK Dynamo Č. Budějovice: Janáček – Čolić, Králik (C), L. Havel, Sluka (89. Skovajsa) – Broukal, Čavoš – Hais (64. Zajíc), P. Hellebrand, Potočný (46. Čmelík) – Hora (74. Sladký).
  Náhradníci: Šípoš – Švec, Mic. Škoda, Čoudek, Mršić.

  Trenér: Jozef Weber

  Rozhodčí: Dominik Starý. Asistenti: Matěj Vlček, Tomáš Mokrusch. Čtvrtý rozhodčí: Vojtěch Opočenský. VAR: Petr Hocek. AVAR: Lukáš Nehasil

  Diváci: 2431