Plzeň – Kometa Brno 1:2 (kon.)
konec
HC Škoda Plzeň
1:2 (1:1, 0:1, 0:0)
HC Kometa Brno
Čtvrtek 12.10.2023, 17:30 • LOGSPEED CZ Aréna • Tipsport extraliga • 10. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
     
    Je konec!

    Kometa si v poslední třetině výsledek zkušené pohlídala a pokračuje po špatném startu v soutěži ve skvělých výkonech. Naopak indiáni zapisují sedmý nezdar, popáté přitom o gól.

    Střely na branku: 31:32.

    Nejlepší hráči zápasu: Tim Söderlund a Jakub Flek.

    Tímto konstatováním se s vámi loučím a těším se někdy z Plzně opět na počtenou! (20:00:40)
     
    Konec zápasu.
     
    59:54
    Vhazování v obranném pásmu indiánů, Pavlát zpět v bráně.
     
    59:44
    Hosté s pukem v útočném pásmu, tohle již zvládnou...
     
    59:31
    Plzeň se ale ne a ne dostat k palebné pozici...
     
    59:19
    Domácí znovu v šesti!
     
    Pavlát zpět ve své kleci.
     
    59:11
    Ofsajd Škody.
     
    59:02
    Domácí s pukem vytlačení až za svou klec.
     
    58:35
    Kometa se osvobozuje, icing to není.
     
    58:05
    Pokus Schleisse od modré sražený do ochranné sítě.
     
    57:47
    Icing Komety.
     
    57:26
    Brno posouvá kotouč do středního pásma.
     
    A Škoda jde rovnou do šesti!
     
    57:15
    Oddechový čas pro tým HC Škoda Plzeň.
     
    56:33
    To až nyní po ráně Zámorského od modré.
     
    55:50
    Plzeň nyní byla v souvislejším tlaku, leč Furch nemusel zasahovat.
     
    54:55
    Zbořil se řítil sám na Pavláta z pravé strany, ale zcela minul!
     
    53:55
    Flek se prohnal kolem Piskáčka a sám před Pavlátem nastřelil břevno!
    Marken.cz

    Vojtěch Honzík

    Branky a nahrávky: 15. Lev (Zámorský, Söderlund) – 9. Kohout (Gazda, Ďaloga), 30. Vincour (Flek, Cingel)


    HC Škoda Plzeň: Pavlát (Hlavaj) – Kvasnička, Zámorský, Houdek, Dujsík, Malák, Piskáček (A) – Schleiss (C), Lev (A), Söderlund – Holešinský, Mertl, Matýs – Pour, Jansa, Rekonen – Hrabík, Straka, Indrák – Šiler.
    Trenér: Petr Kořínek

    HC Kometa Brno: Furch (Lukeš) – Lintuniemi, Ščotka, Kučeřík (A), Holland, Ďaloga, Gazda – Okál, Cingel, Moses – Kohout, Marcinko (A), Zbořil – Zaťovič (C), Holík, Flek – Zembol, Vincour, Jenyš – Ekrt.
    Trenér: Jaroslav Modrý

    Rozhodčí: Pražák, Ondráček – Gerát, Zíka

    Diváci: 3893