Slavia B – Táborsko akademie 3:1 (kon.) | Admira Praha – Bohemians B 0:0 (kon.) | Povltavská – Karlovy Vary 2:1 (kon.)
Hostouň – Písek 2:0 (kon.)
konec
Povltavská fotbalová akademie
2:1 (1:1)
Slavia Karlovy Vary
Neděle 22.10.2023, 15:30Česká fotbalová liga (A) • 12. kolo
Předzápasové kurzy
   
  Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou! (17:29:30)
   
  Je konec! Dlouho, dlouho to vypadalo, že se v tomto utkání body rozdělí. To ale nakonec neplatí! Domácí byli sice v druhém poločase těmi lepšími na hřišti, dlouho se jim to však nepovedlo nijak dokázat. Rozhodující branka nakonec přišla ve druhé minutě nastavení, když si na povedený centr naskočil Štěpán Starý, který rozhodl o otm, že všechny tři body zůstanou doma.
   
  90+5
  Konec zápasu.
   
  90+4
  Střídání v týmu Povltavská fotbalová akademie:
  ze hřiště odchází Martin Novák, přichází Vojtěch Polívka.
   
  90+4
  Několik domácích hráčů nyní po soubojích upadlo, nakonec se přece Jan faul pískal. Ten na gólmana domácího celku byl totiž hodně jasný a pískat se musel.
  90+1. STARÝ - 2:1
   
  90+1
  Povltavská fotbalová akademie právě vstřelila branku! Domácí fotbalisté faul na jeho osobu potrestávají a nejspíše rozhodují o osudu dnešního duelu! Na centr ze standardní situace si totiž nejlépe naskočil ŠTĚPÁN STARÝ, který hlavičkou na zadní tyč rozradostnil domácí fandy.
   
  90+1
  Martin Novák se na to už nejspíše nemohl koukat a pustil se do individuální akce. Dokázali překonat dokonce tři soupeře, jenže následně byl faulován.
   
  89
  Jeden z hráčů domácího celku si chtěl šikovně obhodit soupeře ve vápně, jenže poslal mír příliš nízko. Soupeř jej tak stihl odpálit do relativního bezpečí.
   
  88
  Střídání v týmu Slavia Karlovy Vary:
  ze hřiště odchází Skybinskij, přichází Štěpán Černý,
  ze hřiště odchází Rimovičs, přichází Roman Krčma.
   
  88
  Hráči v červených dresech ještě vybojovali autové vhazování na útočné polovině, ale za žádnou cenu se nemohou propracovat až do nějaké šance.
   
  86
  Chára s rozehrávkou nijak nespěchá a dal si s odkopem pořádně načas. Jeho nákop ale sebrali spoluhráči, Karlovy Vary se však s míčem daleko nedostaly.
   
  85
  Ze strany domácích už to v útoku připomíná spíše takovou křeč. Snaží se pálit ze všech možných pozic, jenže pokaždé pošlou míč přímo do rukavic brankáře.
   
  84
  Žlutá karta pro tým Slavia Karlovy Vary (Jaroslav Červený).
   
  83
  Následoval další zisk míče domácích ve středu hřiště. Vše ukončila střela z hranice vápna, ale s tou si gólman hostujícího týmu poradil celkem v pohodě.
   
  82
  Střídání v týmu Povltavská fotbalová akademie:
  ze hřiště odchází Marek Smetana, přichází Ivan Šumilov.
   
  82
  Ale to bylo ze strany fotbalistů v červeném vše. Ani tentokrát z toho nebylo nic nebezpečného.
   
  81
  Domácím hráčům se trochu otevřela obrana hostí. Hráči, který ale celou akci táhl trochu odjel míč, nakonec dokázal vybojovat alespoň rohový kop zprava.

  Denisa Józsová

  Branky: 44. Zákostelský, 90+1. Starý – 16. Vyleta

  Karty:   84. Červený (KVA)


  Povltavská fotbalová akademie: Šimáček – Smetana (82. Šumilov), Starý, Zákostelský (C), Kozel, Drobílek, Budínský, Mareš, M. Novák (90+4. Polívka), Hejda (60. L. Novák), Liška.
  Náhradníci: Benada, L. Novák, Polívka, Jíra, Šumilov, Včelák.

  Trenér: Zbyněk Busta.

  Slavia Karlovy Vary: Chára – Pěkný (C), Gedeon (52. Andersen), Skybinskij (88. Černý), M. Markovič, Vyleta, Červený, Maňák, S Trawally (68. Geňo), Horník, Rimovičs (88. Krčma).
  Náhradníci: V. Markovič, Černý, Geňo, Krčma, Andersen, Jacko-Lysák.

  Trenér: Marian Geňo.

  Rozhodčí: Toucha – Žurek, Matyš