Zlín sledge – Č.Budějovice 12:0 (kon.) | Flamingos Ostrava – HC Sparta Praha Sledge 4:3 (kon.) | Havířov – Karlovy Vary 1:2 (kon.)
konec
SHK LAPP Zlín
12:0 (3:0, 3:0, 6:0)
Motor sledge České Budějovice
Sobota 14.10.2023, 11:30 • CCM aréna - Zlín • Česká para hokejová liga • 3. kolo
Partner:
   
  To už je ode mne pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost. Těšit se budu opět zítra, v 11:00 totiž Zlín vyzve Mustangy z Pardubic a my budeme opět u toho.

  Hezký víkend. (13:12:36)
   
  Ve třetí třetině domácí Zlín ještě přeřadil na vyšší rychlostní stupeň, a za 15 minut zvládl stejně gólů jako za předchozích 30. Zmiňme hattrick Róberta Turice a také první gól Matěje Mácy v para hokejové lize.

  Ráz zápasu byl ale naprosto stejný, domácí celek dominoval. Snad jen jednou Motor zahrozil, brankář Molek ale pohotovým zákrokem hokejkou zazářil.

  SHK LAPP Zlín – Motor sledge České Budějovice 12:0.
   
  Konec zápasu.
   
  44:57
  Zdražil to teď zkusil z úhlu a kotouč ještě prosfištěl brankovištěm! Za čáru se ale nedostane.
   
  44:38
  Zápas už se jen dohrává, kotouč končí v útočném rohu Zlína. Uvidíme, zda se ještě dočkáme nějakého zakončení...
   
  42:57
  Zlín právě vstřelil branku!
  12:0! Hábl objel bránu a přenechal JOSEFU PANÁKOVI, jenž důraznou dorážkou dopravil kotouč těsně za brankovou čáru. . Asistence: Zdeněk Hábl.
   
  Pokud se nepletu, mělo by jít o Mácův první gól v para hokejové lize!
   
  41:13
  Zlín právě vstřelil branku!
  MATĚJ MÁCA se konečně trefil! A byl to zasloužený gól, domácí forward se dnes objevil v nejedné dobré pozici. Tentokrát to tedy vyšlo z mezikruží, odkud prudkou ranou po ledě zvyšuje Máca na 11:0. Asistence: Slavomír Ferenčík.
   
  40:39
  Nyní se zaskvěl brankář Českých Budějovic Marranda Reast, když chytil Mácovo zakončení do náručí a přerušil hru. Výborný zákrok.
   
  40:22
  Zlín právě vstřelil branku!
  DESET a hattrick k tomu! RÓBERT TURIC předjel všechny soupeře a zjevil se v úniku, který mazácky proměnil po potáhnutí na střed a zakončení po ledě – 10:0. Asistence: Zdeněk Hábl.
   
  39:31
  Tak, že by se Motor přeci jen nadechl k útočné aktivitě? Zlín se nyní osvobozuje jen díky zakázanému uvolnění, hra se tak přenese zpět před Molka.
   
  39:04
  Hostující Roman Špaček v obrovské šanci, když se zjevil sám před bránou! Kotouč z brankové čáry vyškrábl Stanislav Molek hokejkou!
   
  38:48
  Špaček dobře zapracoval ve středním pásmu a prodloužil až do rohu, kam si pro puk dojedou zlínští.
   
  38:29
  Nebezpečná rána ze střední vzdálenosti, kotouč ale tentokrát míjí bránu.
   
  37:55
  V oslabení se Motoru zatím daří dobře, puky létají přes všechny čáry až k Molkovi.
   
  37:03
  Na Ladislav Zichu už zívala prázdná brána, zlínský útočník ale z pravé strany přestřelil!
   
  36:58
  Vyloučení v týmu Motor sledge České Budějovice:
  Alfred Laibacher – 2 min, držení.
   
  36:09
  Obránce Mach vystihl rozehrávku soupeře, sjel si až na kruh a vystřelil. Kotouč každopádně nepříjemně trefil Zikmunda, rozhodčí tak raději přeruší hru.

  Adam Čuba

  Branky a nahrávky: 1. Hábl (Zdražil), 3. Zdražil (Ferenčík), 6. Korman (Stodůlka, Hábl), 18. Julina (Turic), 21. Zicha (Ferenčík), 23. Turic (Hábl), 32. Ferenčík (Stodůlka), 34. Stodůlka (Korman), 34. Turic (Hábl), 41. Turic (Hábl), 42. Máca (Ferenčík), 43. Panák (Hábl)


  SHK LAPP Zlín: Molek (Matoušek) – Julina (A), Mach, Ferenčík, Hábl – Stodůlka, Máca, Zdražil, Zicha, Joppa (A), Turic, Panák, Zubek, Šafařík, Korman (C)
  Trenér: Tomáš Sedláček

  Motor sledge České Budějovice: Reast – Zajan (A), Laibacher, Bussmannn – Běhounek (C), Klima (A), Zikmund, Lacko, Špaček
  Trenér: Martin Zikmund

  Rozhodčí: Šiška, Žák