Já se s Vámi z Brna loučím a u házené opět na počtenou. Přeji pěkný zbytek sobotního večera.
(19:13)
Děkuji nvám za pozornost, viděli jsme zajímavý zápas. (33:24)
31:30
(18:13)
Rychlé dramatické utkání ve kterém stálo štěstí spíše na domácí straně.Frýdek předvedl v Zubří statečný výkon, a nakonec prohrál o jedinou branku. Zubří nebylo dnes ve své kůži předvedlo mnoho technických chyb , a tým působil nesehraně. Z haly házené v Zubří se s vámi loučí Martin Petřek který vám přeje příjemný zbytek sobotního večera. (31:30)
33:35
(15:17)
 Konec dnešního zajímaváho zápasu.
25:29
(11:13)
Viděli jsme po větší část zápasu vyrovnaný souboj tradičních soupeřů, ze kterého díky většímu nasazení v druhé půli vyšel vítězně hostující celek. (25:29)
24:26
(13:13)
Skončil sa šláger v Chemkostav aréne, kde zvíťazilo zlínske družstvo. Prajeme pekný večer, dovidenia nabudúce. (24:26)
21:24
(11:12)
Je tu konec zápasu, který byl v samém závěru málem ještě dramatický. Domácí hráčky si sice vytvořily velký tlak, jenže hostující brankářka předvedla hned několik skvělých zákroků a především díky nim se v závěru hráčky Mostu nemusely stresovat, protože jejich náskok zůstal až do konce poměrně velký. (21:24)
28:25
(14:8)
Viděli jsme velmi dobrou házenou. Veselí se ve druhé půli dotáhlo dokonce na rozdíl dvou branek, ale Bánovce soupeřkám více nepovolily. Přejeme příjemný zbytek dne. (28:25)