13:00
2:0
Po prvním setu to vypadalo na vyrovnanou partii, jenže Cetkovská se ve druhé sadě nechala rozhodit prolomením svého podání, z čehož se už nevzpamatovala. I tak se česká hráčka předvedla na Wimbledonu v dobrém světle, takže může domů odjíždět celkem spokojená.
14:30
2:0
Pouhých 45 minut stačilo Petře Kvitové na výhru v tomto zápase, Češka tak ještě na letošním Wimbledonu neztratila ani set a ve čtvrtfinále se může těšit na vítězku duelu Venus Williamsová - Cvetana Pironkovová.
17:00
3:0
Tomáš Berdych nejdřiv otřel míček o pásku, poté vybral nechytatelný úder od Fishe rybičkou, ovšem stejně teď patří mezi poražené. Mardy Fish postupuje do čtvrtfinále, kde se utká s lepším z dvojice Nadal - Del Potro. Tato překvapivá výhra Američana se zrodila zřejmě ve druhém setu, kde si Berdych nechal vzít servis a prohrával na sety již 2:0. Fish zaslouženě vítězí, méně chyboval, fungoval mu servis a působil velice jistým dojmem.