27:28
(13:14)
A je tu konec! Slovinsko postupuje do semifinále! Tam můžou Slovinci narazit na Španěle, nebo Němce, jejichž zápase se právě hraje.
Rusové dostali tři červené karty, jmenovitě to byli Gorbov, Chipurin a Evdokimov. Padly také tři žluté karty a dvě z nich také na konto Rusů.

(12:14)
Je dobojováno! Domácí tým na MS světa nekončí a postupuje mezi nejlepší čtyřku. V semifinále se utká se Slovinci, kteří v těsném duelu zdolali Rusy. A šance Španělů na finále rozhodně nejsou malé!

Ode mne je to prozatím vše, za pár minut se vám přihlásím z duelu Dánsko - Maďarsko. (28:24)
28:26
(18:11)
Je dobojováno! Maďaři sice ve druhé půli rázně zabrali, Dánové však vyrovnání nedopustili a připisují si těsné vítězství a postup mezi nejlepší čtyřku turnaje. V semifinále narazí na vítěze duelu Francie - Chorvatsko, který se již hraje.

Ode mne je to vše, loučím se s vámi a přeji vám pěkný večer! (28:26)