28:29
(13:16)
Po napínavé bitvě si odnášejí házenkáři z pyrenejského poloostrova bronzové medaile. Španělští házenkáři byli po dobu trvání prvního poločasu lepším týmem, ale Chorvati se v druhé půli postarali o pořádné drama. Chorvatská reprezentace se několikrát v utkání pokoušela o zlom, když dokázala stáhnout brankový náskok soupeře na rozdíl pouhé branky. Španělští házenkáři si vždy svou bojovností dokázali své vedení udržet. V tomto utkání se vyznamenal několika bezkonkurenčními zákroky španělský brankář, který byl v dnešním zápase pro svůj tým velkým přínosem. Španělé dokázali chorvatský útok značně potrápit kombinací obranných systémů, když zkoušeli obranu 2:4 a 3:3. Nejlepším hráčem Španělska byl vyhlášen Aguinagalde. Chorvatští házenkáři si odnesli vyznamenání nejlepšího hráče zápasu zásluhou Duvnjaka. Nezapomínejte na našich on-line přenosech sledovat poslední bitvu na 11. mistrovství Evropy v házené mužů o zlato! Martin Petřek

Statistika střel na bránu: Španělsko 28/50 56%
Chorvatsko 29/49 59%
32:41
(16:23)
Utkání mezi olympijskými vítězy z roku 2012 a mistry Evropy z roku 2012 končí stavem 32:41, ve prospěch francouzských házenkářů. Francie si z tohoto duelu odnáší svůj třetí EHF EURO titul v historii. V tomto utkání dominoval na palubovce již od startu prvního poločasu francouzský výběr, který předvedl v této bitvě o zlaté medaile excelentní výkon. Francie ovládla palubovku již od první minuty prvního poločasu a po celou dobu utkání dirigovala tempo hry. Dánsko v dnešním utkání naporosto herně propadlo. Seveřanům nepomoha ani kombinace několika obranných systémů. Dánsko zkoušelo hrát několik stylů obrany, 0:6, 2:4 a 3:3, ale ani jedna z těchto variant nedokázala dominantní Francii zastavit. Z tohoto utkání odcházejí hráči Francie, jako zasloužení vítězové 11. mistrovství Evropy v házené mužů. Dánsko se bude muset na mistrovství, které zároveň hostilo, spokojit se stříbrnou pozicí. U dalších on-line přenosů z vrcholové házené nashledanou. Martin Petřek
26:25
(11:12)
Senzace dokonána a my se s vámi ze zlínské haly loučíme
41:18
(19:8)
Je dobojované!
Aj v druhom polčase tohto zápasu boli oveľa aktívnejšie hráčky michalovskej Iuventy, ktoré si navýšili svoj náskok z pôvodných 11 gólov až na 23 gólov. Hráčky Olomouca teda dovolili svojim súperkám dostať sa neohrozene na čelo tabuľky WHIL!

Dovidenia pri ďalších online prenosoch zo zápasov ženskej hádzanárskej Interligy.
Lúči sa s Vami komentátorská dvojica Tomáš Kovalský a Miroslav Behún.