(16:13)
To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
27:19
(16:7)
To je ode mě pro dnešek z toho zápasu s konstatováním výhry Norska vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera například sledováním některého z textových online přenosů na portálu Onlajny.com. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího (nejen házenkářského) Onlajnu, na počtenou!
29:29
(14:15)
Sledovali sme veľmi napínavý a vyrovnaný druhý polčas, kde sa striedali útoky z jednej strany na druhú, miestami bolo vo vedení Rusko, miestami zase Maďarasko. Dve minúty pred koncom ešte domáce viedli o dva góly, ale Rusku sa podarilo 10 sekúnd pred koncom vyrovnať na konečných 29:29, nič na tom ani nezmenilo, že 8 sekúnd do konca mali domáce posledný útok v zápase!

Na strane domácich je najlepšou hráčkou vyhlásená Triscsuková, na strane hostí to je Dimitrievová.

To je už z tohto prenosu všetko, ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok už neskorého nedeľného večera! Dovidenia a dočítania pri ďalších prenosoch na portáli onlajny.