30:22
(16:15)
Dnešní utkání mezi Plzní a Karvinou je tedy úspěšně za námi, první poločas byl nesmírně vyrovnaný, druhou půli už však jasně ovládli domácí hráči. Ti nakonec zvítězili o osm branek. Z Plzně je to pro dnešek všechno, přeji hezký zbytek víkendu a u dalšího přenosu se bude těšit znovu Jan Picka!
17:29
(6:14)
Děkuji za pozornost. Na shledanou.
27:33
(13:14)
Utkání skončilo vítězstvím Frýdku – Místku 27:33, který potvrdil postavení v tabulce a získal tak další dva body. Hosté po celý zápas vedli, Brno ve druhém poločase srovnalo stav, ale nedokázalo jej otočit ve svůj prospěch. Hostující hráči poté navýšili skóre hlavně z protiútoků.
21:24
(12:14)
Bemaco ŠŠK Prešov – SHK Veselí n.M. 21:24 (12:14)
Nejvíce branek: Šutranová 7, Harčarufková 6, Pavúková 3 – Olšovská 6, Šustková 5, Vargová 4. Rozhodčí: Daňo, Sabol. Sedmimetrové hody: 0 – 2/0. Vyloučení: 6:4. ČK: Pavúková (BPR).