2:1
6:1
2:6
7:63
Václav Šafránek nakonec zdolal Dalibora Svrčinu ve třech setech. Ten ale zkušenějšího soupeře dokázal po jasném průběhu prvního setu potrápit, dostat duel do třetího setu a ten musel rozhodnout až tiebreak. V něm již Šafránek vládl, rychle si vypracoval vedení 6:1 a to už bylo rozhodující. Šafránek si tak připsal druhou výhru na turnaji a směřuje do vyřazovacích bojů. Svrčina naopak prohrál i podruhé.
0:0
2:3
skreč 1
Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u dalších přenosů. Pěkný den!
2:0
6:2
6:2
Zdeněk Kolář potvrdil roli favorita, sedmnáctiletého Martina Krumicha porazil za 78 minut po setech 6:2 a 6:2.

Oba sety byly jako přes kopírák. V obou dějstvích měl Krumich v prvním gemu výhodu brejkbolu, ale Kolář zdárně možnosti odvrátil a nakonec získal hru pro sebe. V prvním setu následně soka brejkl ve čtvrtém gemu, ve druhém se mu stejný kousek povedl při hře šesté. Za stavu 5:2 pak ukončil, jak úvodní, tak konečné dějství na příjmu, vždy využil první setbol, respektive mečbol.

Třetí nejlepší český tenista mezi muži zapisuje druhé vítězství ve skupině A a v pátek bude bojovat o postup do semifinále s Jonášem Forejtkem, jenž má rovněž dva body.

To je ode mě vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou.