Víťazom zápasu je po diskvalifikácii Jaimeho Cordera JAKUB BAHNÍK!
Víťazkou zápasu je na body Katharina Dalisdová!
Víťazom zápasu je na body Ebrahim Hosseinpour!
Víťazom zápasu je Hojat Khajevand, submisia technikou rear naked choke.
Víťazom zápasu je TKO Alexander Poppeck!
Hathaway
05:00  Zápas sa skončil, dominantným víťazom na body je John Hathaway!
Vítěz: Kertész
Náročný a vyrovnaný zápas nakonec rozhodčí přisoudili shodně 29:28 Kertészovi. Ten tak potvrzuje vítězství z prvního duelu.
Hala reaguje na vyhlášení výsledku hlasitým bučením. Jungwirth dal svou nespokojenost také jasně najevo a následně si aspoň vychutná aplausu publika při výskoku na břevno klece. Německý kotel dává jasně najevo, kdo je jeho hrdina.
Vítěz: Krištofič
Na body v tomto souboji vítězí podle všech rozhodčí Samuel Krištofič. O žádný pohledný zápas se nejednalo, ale pro Piráta je důležité vítězství.
Krištofič po zápase vyzývá halu k připojení se k jeho klasické děkovačce.
Vítěz: Silva
Vítěz: Leandro Silva (na body 29:28, 28:29, 30:27).
Vítěz: Pütz
Suverénním způsobem získává výhru na svou stranu domácí favorit Stephan Pütz. Dokázal soupeře kontrolovat a s postupujícím časem čím dál víc demolovat.
V rozhovoru si Pütz nahlas řekl o titulovou šanci.
Vítěz: Moeil
Hatef Moeil se jasnou výhrou velmi výrazně přihlásil o titulovou šanci. Jeremy Kimball se po celých šest minut prakticky jen bránil a nakonec vše skončilo na začátku druhé minuty druhého kola.
Moeil ukázal, že tlak, wrestling a tvrdé údery jsou mu vlastní.
V Ostrave se utká jednička váhy Dajčman s Polákem Palaszem a vítěz tohoto duelu by mohl být dobrý taneční partner pro titulovou bitvu právě s Moeilem.
Vítěz: Eckerlin
Ve čtvrtém kole během další z dnešních krizí dokázal Christian Eckerlin doručit již několikátý takedown a rozhodl se zkusit Brazilce uškrtit. To nakonec necelou půl minutu před koncem kola vyšlo a vítězství v odvetě tak putuje na německou stranu!

Toto je pro dnešek vše a děkuji za pozornost!