Vítězka: T. Henrichová (CAN)
Děkujeme vám za pozornost, pro dnešek je to z mistrovství světa v klasickém lyžování ve Falunu vše. Na závod žen na středním můstku se můžete těšit zítra od 17:00. Na našem serveru vám nabídneme také severskou kombinaci nebo kvalifikaci skokanů. Na počtenou!
Vítěz: E. Frenzel (GER)
Němec Erik Frenzel hodil všem rukavici a může být naprosto spokojen. Vyrazí z prvního místa s náskokem 21 sekund! Tomáš Portyk skončil patnáctý, Miroslav Dvořák dvaatřicátý s mankem 1:48 na Frenzela. Lukáš Rypl skončil na 48 místě a ztrácí přes tři minuty, Petr Kutal je na 43. pozici s mankem 2:16. Já se tímto s Vámi loučím a zvu Vás ke sledování běžecké části, která začne zhruba za hodinu.
Vítěz: J. Rydzek (GER)
První závod v severské kombinaci je u konce. Největším favoritem byl Erik Frenzel, který vyhrál skokanskou část s velkým rozdílem, ovšem nakonec dojel až čtvrtý. Z mistrovského titulu se raduje jeho kolega Johannes Rydzek, druhý dojel Ital Alessandro Pittin a třetí Francouz Jason Lamy Chappuis. Nejlepší z Čechů byl Miroslav Dvořák na třicáté pozici. Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne.
Vítěz: C. Vogtová (GER)
Z mé strany vše, u dalších on-line přenosů brzy na shledanou.
Vítěz: S. Ammann (SUI)