Turnaj mistrů (Krytý tvrdý povrch)
*21:30
2:1
Zápas ukončil Djokovič díky dobrému servisu a Berdycha v úvodním utkání obou hráčů udolal 2:1! Berdych měl na to, aby světovou jedničku porazil. Měl i mečbol, který ale neproměnil! Srb poté trestal. Berdych v závěru hodně kazil, ale i tak zahrál výborný zápas, který trval 2 hodiny a 40 minut. Děkuji za pozornost, na shledanou
13:25
2:0
Zápas je u konce a nakonec potvrdili roli favorita Llodra se Zimonjičem. Soupeři Bopanna a Kúreší ale byli důstojným sokem a favoritům nic nedali zadarmo. Děkuji za pozornost, s pozvánkou na další utkání Turnaje mistrů, které pro vás zprostředkujeme po celý den, se loučím na počtenou
15:15
2:0
První sada byla ještě velmi vyrovnaná, ale ve druhé už jasně dominoval Jo-Wilfried Tsonga. Fish mu přitom hned v první hře druhého setu sebral podání, Tsonga pak však uhrál šest gamů v řadě a můžeme tedy konstatovat, že zvítězil naprosto zaslouženě. Byl totiž lepší na podání (poměr es 6:3) i na returnu, což se především ve druhém setu naplno projevilo. Já se s Vámi pro tuto chvíli loučím a ve 21:15 se opět přihlásím ze souboje gigantů Nadal - Federer. Zatím na shledanou!
19:15
2:0
Mirnyj s Nestorem už tím pádem mají dva body a po výhře nad Boppanou s Qureshim porážejí polské duo celkem jasným výsledkem 6:4,6:3.
21:15
0:2
To, že Federer sestřelí Nadala takovým způsobem, asi nikdo nečekal. Švýcar nedal soupeři především ve druhé sadě vůbec žádnou šanci, nadělil Nadalovi dokonce potupného kanára a ukončil duel přesně po hodině hry. Federer si tedy zajistil postup do semifinále. Naopak Nadal bude muset o postup bojovat v závěrečném duelu s Tsongou. Já se s Vámi pro dnešek loučím a přeji dobrou noc!