To je pro dnešek ode mne vše, přeji Vám dobrou noc a těším se u dalších onlajn přenosů.
WTA Lucemburk (Krytý tvrdý povrch)
0:2
0:6
4:6
A je dobojováno. Monica Niculescuová dokázala porazit 2:0 na sety Lucii Hradeckou a postupuje do dalšího kola turnaje v Lucemburku. Naopak česká hráčka na turnaji končí. Nutno dodat, že Rumunka si vítězství zasloužila. To je z mé strany vše a těším se u dalších onlajn přenosů. Hezký den.
ATP Moskva (Krytý tvrdý povrch)
0:2
6:75
3:6
Po prohrané zkrácené hře ve druhém setu neustál Rosol svůj úvodní servis v setu druhém a díky této jediné ztrátě podání prohrál druhou sadu a tím i celý zápas.

Malek Jaziri se tak může radovat z postupu do semifinále turnaje ATP, ve kterém se utká s lepším z dvojice Tatsuma Ito - Andreas Seppi.

Z mé strany je to pro dnešek vše a budu se těšit u dalších onlajn reportáží.
WTA Moskva 2 (Krytý tvrdý povrch)
2:0
6:1
6:3
Hodinu a deset minut se Klára Zakopalová prala na kurtu spíše sama se sebou. Světlé okamžiky střídala s tmavými a čišila z ní frustrace z toho, že se jí nedařilo tak jako v minulých dvou zápasech. Přesto jí nemůžeme upřít snahu a množství pěkných úderů.
Nízká čísla u prvních servisů a velké množství nevynucených chyb svědčí o obrazu hry.
Samantha Stosurová také nepředvedla nic extra, dnes to však stačilo a postupuje tak do semifinále, kde se střetne s Anou Ivanovičovou.
S tímto konstatováním se s vámi loučím a někdy příště u dalších online přenosů. Na shledanou.