1:2
6:3
4:6
2:6
Bulharská hráčka se tak postarala o mírné překvapení a z turnaje vyřazuje nasazenou trojku. Česká tenoistka tak poprvé v tomto roce zaváhala a končí už v osmifinále, mezi osm nejlepších postupuje její bulharská soupeřka. Klára vcelku snadno získala první set. V tom druhém prohrávala už 1:4 a dvakrát si prohrála své podání, a i když poté dokázala srovnat, tak nakonec další dva gemy nezvládla. Ve druhém setu vedla už 2:0 a byla blízo vedení 3:0, jenže situaci opět nezvládla a od té doby už nezískala ani gem, proto zaslouženě postupuje Pironková. Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne.