Z novozélandského Aucklandu Vám peknéskoré ráno, alebo pre tých, čo vydržali takto dlho hore dobrú noc praje Marek Antalík.
WTA Hobart (Tvrdý povrch)
0:2
1:6
2:6
Klára Zakopalová sice nebyla v tomto utkání favoritkou, ovšem svou čínskou soupeřku smetla z kurtu za 58 minut a dóvolila ji pouze tři gemy. Paradoxně nejdelší gem byl hned ten první, který trval devět minut, od té doby na kurtu vládla česká tenistka. Potvrdila velmi dobrou formu z poslední doby a zasouženě postupuje do čtvrtfinále. Nám nezbývá nic jiného, než jí jen pogratulovat. Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešní noci.
ATP Sydney (Tvrdý povrch)
2:1
3:6
6:3
6:3
Lukáš Rosol měl toto utkání rozehrané dobře, vedl 1:0 na sety, ale zápas nakonec nezvládl. V rozhodujícím setu ztratil hned dvakrát svůj servis, což byl ideální stav pro jeho soupeře. Tursunov postupuje do čtvrtfinále, Rosol končí.