ATP Peking (Tvrdý povrch)
0:2
1:6
4:6
Máme za sebou velké české představení. Tomáš Berdych v něm potvrdil roli favorita a zcela zaslouženě postupuje do dalšího kola na turnaji v Pekingu.

Zápas ani na moment nepustil ze svojí kontroly a soupeře přehrával ve všech herních dovednostech. Isner se v druhém setu dostával do hry zejména díky špičkovému prvnímu servisu. Na returnu už ovšem jeho síla nebyla zdaleka taková.

Tímto se s Vámi loučím a u dalšího tenisového představení, nashledanou.
2:1
6:77
6:4
6:3
Ak tomu ešte stále nemôžte uveriť, tak je tomu naozaj skutočne tak! Slovenský tenista Martin Kližan vyradil na turnaji v Číne svetovú dvojku Španiela Rafaela Nadala 2:1 na sety po hrách 6:7 (7), 6:4, 6:3! Je to veľmi dobrá vizitka aj pre slovenský tenis, verme, že sa Martinovi bude takto dariť aj naďalej.

To je už z tohto on-line prenosu všetko, prajme Vám pekný zvyšok piatka a príjemný víkend. Dovidenia a dočítania pri ďalších športových prenosoch, dnes majú onlajny pre Vás pripravené množstvo prenosov, máte sa tak na čo tešiť.
WTA Peking (Tvrdý povrch)
2:0
7:62
6:4
Jízda české tenistky v Číně pokračuje! Po vítězství na turnaji ve Wuhanu má Petra Kvitová skvěle rozehraný i turnaj v Pekingu, kde právě teď postoupila do semifinále přes houževnatou Robertu Vinciovou z Itálie. Kvitová musela v prvním setu otáčet vývoj ze stavu 1:5, ale pak ovládla závěrečný tiebreak. I druhý set byl plný brejků, Vinciová měla i v posledním gemu dvě příležitosti na vyrovnání, ale Petra trefila dvě esa a pak už zápas dovedla do vítězného konce a obhájila tak loňské semifinále. Česká jednička ale bude chtít určitě jít dál. Její soupeřkou v semifinále bude Samantha Stosurová, která bez boje přešla přes Serenu Williamsovou, jež stejně jako její sestra z turnaje odstoupila. Ode mě je to dnes vše, přeji vám hezký den.
Challenger Mons (Krytý tvrdý povrch)
1:2
4:6
6:3
6:73
Zápas končí vítězstvím českého tenisty Jiřího Veselého! Bemelmans poslal míček daleko do autu a Veselý se tak může těšit na semifinále.