2:6
5:7
7:64
1:6
Je dobojované! Lacko sa v druhom kole stretne s Bulharom Dimitrovom, ktorý porazil Browna v troch setoch.
0:3
6:76
2:6
4:6
Je dobojované! Martin Kližan ukončuje zápas s Japoncom Itom, keď premenil prvý mečbol. Slovák vyhral po setoch 7:6, 6:2 a 6:4.
3:0
6:3
7:61
6:3
To je ode mne pro dnešek vše, děkuji za pozornost. Na přečtenou.
3:6
Po 2 hodinách a 6 minutách nádherného zápasu se raduje z vítězství srbský tenista Viktor Troicki, který proti Veselému ukázal především své zkušenosti a díky nim postoupil do 2. kola. V každém ze setů rozhodoval ale pouze jediný brejk. Bohužel český tenista byl úspěšný pouze jednou. Za to jeho soupeř čtyřikrát, z toho dvakrát ve 3. setu. Nicméně za svůj výkon se Veselý nemusí vůbec stydět a ukázal, že se s ním do budoucna bude muset počítat.
Australian Open - ženy (Tvrdý povrch)
0:2
5:7
4:6
Z mé strany vše, u dalších on-line přenosů brzy na shledanou.
0:2
1:6
2:6
První zápas letošního Australian Open na kurtu číslo 20 skončil jednoznačnou záležitostí Španělky Arruabarrenaové-Vecinové, která dovolila české tenistce jen tři gemy. Renata Voráčová dělala příliš mnoho nevynucených chyb, v celém zápase si z osmi servisů udržela jen jeden a na postup dnes jednoduše neměla. Já s tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne.
0:2
4:6
4:6
V druhom kole sa naša tenistka stretne s lepšou z dvojice Nemka Maria, alebo Číňaka Pengová.
2:1
6:4
4:6
6:2
V druhom kole bude čakať Schmiedlová na súperku z dvojice Diyasová – U. Radwanská.
1:2
6:1
3:6
2:6
To je ode mě pro tuto chvíli vše. Přeji vám povedený vstup do nového pracovního týdne.
2:0
7:5
6:1
Karolína Plíšková tedy zvládla roli favoritky a postupuje do 2. kola Australian Open. V úvodu utkání byla sice na ní vidět nervozita. Tu ale otřepala a získala pro sebe nakonec 1. set poměrem 7:5, což se ukázalo býti klíčové. Druhá sada už byla jednozančně v režii české tenistky, která v ní dominovala a s klidem si šla za postupem do 2. kola.