Ode mne je to pro tuto chvíli již opravdu vše, přeji Vám krásné pondělní odpoledne a někdy příště u tenisového online přenosu z pařížského Roland Garros opět nashledanou.
1:2
6:2
0:6
3:6
Petra Kvitová začala dnešní zápas skvěle. První set si připsala za necelou půlhodinu v poměru 6:2. Její soupeřka Timea Bacsinszká se ve druhé sadě zlepšila a nejisté Kvitové nadělila kanára. V rozhodujícím setu ukázala Švýcarka lepší nervy a přesnější ruku a zaslouženě postupuje do čtvrtfinále proti Belgičance Van Uytvanckové, až 93. hráčce žebříčku. O to více může Petru dnešní vypadnutí mrzet.

Pro českou tenistku letošní ročník končí. Těšit ji může leda to, že se díky vypadnutí všech hráček světové desítky kromě první Sereny Williamsové a sedmé Any Ivanovičové v pondělí stane po více než třech letech opět světovou dvojkou.

Já se s Vámi loučím a těším se zase někdy příště. Dobrou noc.
1:2
2:6
7:5
2:6
Lukáš Rosol se ve čtyřhře s French Open loučí ve čtvrtfinále. V něm nestačil s parťákem Raduem Albotem favorizovaným Italům Fogninimu a Bolellimu. Česko-moldavský pár se držel jen ve druhém setu, který dokázal díky lépe zvládnuté koncovce vyhrát, ale Italové byli jinak povětšinou lepším týmem a nakonec zaslouženě postupují do semifinále. Ode mě je to prozatím vše, přeji vám hezký den.
2:1
6:4
3:6
6:2
Holanďanka Michaella Krajiceková a Češka Barbora Strýcová potvrdili rolu nasadených a tak víťazia v tomto osemfinálovom zápase. Hantuchová a Stosurová bojovali ale tretí set bol nad ich sily. Holandsko-český pár tak postupuje do štvrťfinále. Odomňa je to na dnešok všetko a prejem Vám ešte krásne pondelkové popoludnie. Dovidenia.
0:2
4:6
3:6
S tímto konstatováním se s Vámi pro dnešek loučím a přeji hezký zbytek dne.
0:2
3:6
2:6
Jan Mertl v pondělním utkání nestačil na Andre Ghema, který vítězí 6-3 6-2. Český tenista měl v utkání několik málo příležitostí, jak prolomit soupeři podání a vrátit se zpátky do zápasu, ten však všechny hrozby odvrátil a do druhého kola postupuje právě on. Brazilský tenista v dalším kole narazí na vítěze utkání Bachinger x Carreno-Busta.
2:0
6:2
6:3
Na prostějovském challengeru postupuje do druhého kola první český tenista! Jan Hernych totiž dnes překvapivě, avšak zcela jednoznačně přehrál Andreje Golubjeva z Kazachstánu za pouhých 53 minut po setech 6:2 a 6:3. Hernych se mohl spolehnout především na dobrý servis, zbytek bodů mu povětšinou svými chybami daroval bez zájmu hrající soupeř. Dalším soupeřem českého hráče bude ve druhém kole lepší z dvojice Pavlásek-Lajovič. Ode mě je to dnes vše, přeji vám hezký zbytek dne.