2:1
6:4
3:6
6:1
S konštatovaním, že slovenský reprezentant Lukáš Lacko prehral s Alejandrom Fallom 4:6, 6:3, 1:6 sa s Vami lúčim a prajem ešte pekný zvyšok pondelkového večera.
WTA Birmingham (Tráva)
0:2
4:6
3:6
Lucie Hradecká postupuje na trávě v Birminghamu do druhého kola. Dnes totiž porazila Ukrajinku Lesju Curenkovou 6:4 a 6:3. Hradecká předvedla výborný výkon na servisu, nastřílela jedenáct es a nečelila ani jedinému brejkbolu. Svoje šance navíc dokázala proměnit a zaslouženě zvítězila. Další její soupeřkou bude buď další Češka Barbora Strýcová nebo Rumunka Monica Niculescuová. Ode mě je to dnes vše, přeji vám hezký den.
2:0
6:3
7:63
Kateřina Siniaková porazila Japonku Kurumi Naraovou 6:3 a 7:6 a získává své první vítězství v kariéře na travnatém povrchu. Česká tenistka si zápas zkomplikovala, když ve druhém setu vedla už 4:0, ale pak byla ráda, že sadu dovedla alespoň do zkrácené hry. Tu už opanovala v poměru 7:3 a může se tak těšit na truhé kolo turnaje v Birminghamu.
2:0
6:3
6:1
V druhom kole sa stretne Rybáriková s lepšou z dvojice Schmiedlová – Jovanovski.
2:0
6:2
6:3
Ďakujem Vám za pozornosť a prajem pekný zvyšok večera. Onlajny majú dnes ešte pre Vás pripravené športové prenosy, ostaňte nám tak verí aj naďalej!
1:2
2:6
6:2
3:6
S konštatovaním, že Filip Horanský potvrdil rolu favorita, vyhral tento zápas a jeho budúcim súperom bude Andre Ghem sa s Vami lúčim a prajem ešte pekný zvyšok dňa.
0:2
2:6
2:6
Dnešní utkání je u konce! Jan Mertl na challengeru v Popradu podal opravdu mizerný výkon a na Brazilce Andreho Ghema nestačil a prohrál po setech 2:6, 2:6!

Z mé strany je to vše a u dalšího textového přenosu se těším brzy nashledanou!
skreč 2
Utkání mezi Adamem Pavláskem a Aleksandrem Nedovjesovem mělo sice mírného favorita v podobě Kazacha, český tenista však prokázal své kvality a vyhrál úvodní set. V tom druhém výrazně rozhozený a nervózní Nedovjesov možná i vlivem únavy či nějakého malého zranění nedokázal vynaložit síly na odpor a rychle ztratil dva servisy. Následně skrečoval.

V dalším kole bude na Pavláska čekat lepší z dvojice Lojda – Bellotti. Tento zápas bude zahájen zhruba za 15 minut na stejném dvorci a těším se, že se u něho znovu potkáme. Z tohoto onlajnu je to ode mě vše a pokud nebudete sledovat utkání Lojdy s Bellottim, tak Vám přeji krásný zbytek dnešního dne.