6:2
7:64
3:6
6:3
James Ward až na jeden slabší okamžik ve třetím setu odehrál výtečné utkání a Veselému nedal moc šancí. Těžko říct, jak moc limitovalo českého tenistu zraněné rameno, které si nechával od koncovky třetí sady ošetřovávat, ale výkon Brita byl dnes nad jeho síly. Veselý tak neobhájí loňské třetí kolo a ztratí po Wimbledonu 45 bodů. I tak by měl ale zůstat v elitní padesátce.

James Ward tímto vítězstvím překonal dva historické milníky ve své kariéře. Poprvé v kariéře se na grand slamu podívá vůbec do třetího kola. Doposud bylo jeho maximem kolo druhé a to pouze jednou.Shodou okolností zde ve Wimbledonu před třemi lety. Dnešní výhra roovněž také znamená pro Brita, že se vůbec poprvé v kariéře podívá do první stovky.
3:0
6:1
6:4
6:4
Český tenista Tomáš Berdych potvrdil v tomto utkání své nesporné kvality a 66. hráči světa dovolil jen devět gemů, z kurtu ho smetl za pouhých 105 minut. Ve třetím kole se utká buď s krajanem Lukášem Rosolem, nebo s jeho soupeřem Pablem Andujarem. Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne.
2:3
4:6
6:1
6:4
6:74
4:6
Lukáš Rosol sice dokázal po prvním prohraném setu zlepšit výrazně svou hru a vyhrát druhý a třetí set, jenže poté, co nevyužil hned pět brejkbolů ve čtvrtém setu mu zcela odešel servis v tiebreaku, což se nakonec ukázalo jako klíčové. Pablo Andujar totiž v pátém rozhodujícím setu již byl v lepší herní i psychické pohodě a dokázal hned dvakrát prolomit Čechovo podání.

Na Španěla Andujara čeká ve třetím kole šestý nasazený Tomáš Berdych. S tímto konstatováním se s Vámi loučím, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera.
2:0
6:1
7:66
Česká tenistka Denisa Allertová tak při premiérové účasti na Wimbledonu končí ve druhém kole na raketě favorizované Caroline Wozniacké. Nakonec ovšem zanechala velmi dobrý dojem na kurtu č. 12, kde prohrávala už 1:6 a 1:5, dokázala však pěti gemy v řadě otočit vývoj a vynutit si alespoň tiebreak, v němž padla až po vyrovnané bitvě.

Pátá nasazená Wozniacká si ve třetím kole zahraje s Italkou Giorgiovou, 31. hráčkou turnaje. Ode mě je to pro tuto chvíli vše a přeji hezký zbytek dne. Zároveň se těším, že se třeba potkáme při utkání Lukáše Rosola se Španělem Andujarem.
0:2
2:6
5:7
Do pozornosti dávame, že približne o 16:15 by sa mala predstaviť aj naša druhá tenistka Janka Čepelová proti Monike Niculescuovej.
0:2
2:6
0:6
Ode mě je to pro dnešek všechno, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne.
2:0
6:3
6:3
S konštatovaním, že v hlavnej časti turnaja má Slovensku už len jedno zastúpenie a to v podobe Magdalény Rybárikovej, ktorá sa v treťom kole stretne s bieloruskou Oľgou Govortsvovou sa lúči Marek Antalík.
1:2
6:3
3:6
4:6
Kristýna Plíšková šokovala Wimbledon, když porazila bývalou světovou dvojku Světlanu Kuzněcovovou.V první sadě kralovala Ruska. Poté se karta obrátila, Kristýna se uklidnila a dokázala zápas otočit. Nutno říci, že Kuzněcovová jí to nevynucenými chybami značně usnadnila. S přáním příjemného zbytku dne se s Vámi loučím.