WTA Tchien-ťin (Tvrdý povrch)
0:2
3:6
3:6
Ode mne je to pro tuto chvíli již vše, přeji Vám krásný start do nového dne. Nashledanou.
1:2
6:3
3:6
5:7
Karolína postupuje do dalšího kola! Dnes po poměrně špatném výkonu postupuje přes Slovenku Kučovou v poměru 2:1. V osmifinále narazí na polskou tenistku Magdu Linetteovou. To je ode mne pro dnešek vše, děkuji za pozornost, na přečtenou.
WTA Linec (Krytý tvrdý povrch)
0:2
2:6
5:7
Lucie Hradecká hodně doplatila v dnešním utkání na to, že ji zejména v prvním setu vůbec nepadal první servis. A ačkoliv ve druhém setu zlepšila tuto stránku hry, rozjetou Alison Van Uytvanckovou již nedokázala zastavit. Belgičanka ve druhém setu dvakrát rebrejkla a nakonec těsně před tiebreakem definitivně prolomila servis Hradecké a postupuje do dalšího kola.

Z mé strany je to pro tuto chvíli vše, díky za pozornost a u dalších zápasů z rakouského Lince na počtenou!
0:0
zrušeno
Stretnutie medzi Annikou Beckovou a Annou Karolínou Schmiedlovou sa neodohrá. Naša tenistka odstúpila z turnaja.
0:2
3:6
4:6
Lucie Šafářová sice v Linci plnila roli první nasazené, nesmíme však zapomenout, že na turnaji startovala na divokou kartu a tak její porážka není, vzhledem ke skutečnostem, až natolik překvapivá. Šafářová se vrátila do hry po bakteriální nemoci a ač se postupem času dostávala do tempa, tak se na ni projevilo herní i tréninkové manko, kvůli kterému nedokázala přehrát Rumunku Andreeu Mituovou, která sice na okruhu prohrála čtyřikrát v řadě, ale proti Šafářové dokázala tuto sérii přerušit.

Ode mě je to z toho zápasu vše a těším se zhruba za hodinku a čtvrt na setkání u střetnutí mezi Barborou Strýcovou a Barbarou Haasovou.
2:0
7:64
6:0
Zatímco první set byl naprosto vyrovnaný a Pavljučenkovová v něm byla spíše šťastnější, ten druhý se už zvrhl v naprosto jednoznačnou záležitost. Siniaková v něm nedokázala uhrát jediný gem a turnaj v Linci pro ni končí hned v prvním kole.
2:1
6:0
6:75
6:4
Barbara Haasová po špatném prvním setu se neskutečně zvedla a připravila Barboře Strýcové extrémně těžký zápas, ve kterém sice ve třetím setu zaostávala, ale dokázala i v rozhodujícím setu zvednout svou hru o úroveň výš a zatopit české tenistce.

Strýcová však naplnila roli favoritky a v dalším kole si zahraje proti lepší z dvojice Koukalová, Allertová. Ode mě je to pro dnešek vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek večera.
6:1
Český tenista Jan Šátral dokázal otočit duel s favorizovaným moldavským tenistou Albotem a za 105 minut postupuje do osmifinále. Šátral už v prvním setu vedl 4:3 a soupeře brejknul, pak ale hned třikrát ztratil servis. Druhou sadu ubojoval na samém začátku a pak už ji pouze dopodával, třetí set byl jasně v jeho režii. Honza nastřílel celkem jedenáct es a rozhodně může být se svým výkonem spokojen. Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne.
1:2
4:6
6:3
1:6
V dnešnom zápase v prvom sete Lukáš získal súperovo podanie a ujal sa vedenia. V závere setu však nevyužil pri podaní súpera tri setboly a aj keď prvý set získal, ten druhý začínal podaním opäť Franco. A stalo sa, že Lukáš jedno svoje podanie súperovi pustil a bolo razom vyrovnané. V treťom sete však Lukáš chytil taktovku pevne do svojich rúk a svojmu súperovi dovolil až v závere zápasu uhrať jednu hru. Lukáš zaslúžene zvíťazil a v ďalšom kole turnaja ho čaká Sergej Betov z Bieloruska. Pekné popoludnie všetkým želá Vladimír Korduliak, onlajny.eu
Challenger Fairfield (Tvrdý povrch)
2:0
6:2
6:3
Stále ještě teprve sedmnáctiletý mladíček Francis Tiafoe prokazuje, jaký talent v něm dřímá a poměrně bez problémů postupuje do dalšího kola přes zkušeného Marka Michaličku, který přišel během zápasu hned pětkrát o servis, zatímco soupeři vzal jen jedno.

Ode mě je to pro dnešek vše a těším se na setkání u ženského turnaje v rakouském Linci. Přeji dobrou noc nebo hezký zbytek noci.
2:1
7:69
2:6
7:61
Sledovali sme vyrovnané tenisové stretnutie, ktoré pre seba dvomi úspešnými tajbrejkmi získal Slovák Jozef Kovalík. S týmto konštatovaním sa s vami lúčime a prajeme krásny zvyšok dňa!