Ode mne je to pro tuto chvíli vše, přeji Vám dobrý vstup do nového dne a těším se u dalších onlajn přenosů.
1:2
6:4
1:6
5:7
Ako bolo sľúbené, dnes sme mali možnosť vidieť úplne vyrovnaný Československý súboj.

Lucie Šafářová sa držala hlavne v 1. sete, ktorý dokázala obrátiť aj na svoju stranu, v ktorom nestratila ani raz svoje podanie. Ten druhý a tretí bol už pre ňu horší a servis jej tiež nevychádzal podľa predstáv. Nevedela si ustrážiť koncovku svojho servisu, a to ju tiež stálo prehru v dnešnom zápase.

Dominika Cibulková si snažila počas celého zápasu podávať ako len najlepšie vedela. Aj keď prvý set jej o chlp ušiel, tie ďalšie si s prehľadom udržala. Dnes jej vychádzal aj forhend či bekhend na zadnú čiaru. Zaslúžene tak Bratislavčanka v dnešnom zápase vyhráva a môže sa tešiť na jej nasledujúci zápas na tomto turnaji.
2:0
6:1
6:1
Barbora Strýcová zvládla úvodní kolo turnaje v Tokiu a po setech 6:1 a 6:1 porazila svou soupeřku Wongteanchaiovou. Zápas měl jednoznačný průběh, žebříčkový rozdíl byl jasně patrný. My jsme rádi, že to tak bylo, a že se Báře podařilo dostat dál!
WTA Soul (Tvrdý povrch)
0:2
3:6
2:6
Po setoch 6:3 a 6:2 tak za necelú hodinu a pol postupuje Anna Karolína Schmiedlová do druhého kola, kde sa stretne s Monicou Nicelescu.
2:1
5:7
6:2
6:2
Tak bohužel to nevyšlo a Kristýna Plíšková končí v Soulu již v prvním kole. Nestačila totiž na Belgičanku Kirsten Flipkensovou, se kterou prohrála po setech 7:5, 2:6 a 2:6.

Karolína sice dokázala vyhrát první set, ale pak byla objektivně o něco horší hráčkou. Začala moc kazit při podání a hlavně její první podání ztratilo na přesnosti.
0:2
2:6
3:6
Ode mě je to k tomuto utkání vše. U dalších on-line přenosů na shledanou!
WTA Kanton (Tvrdý povrch)
2:0
6:1
6:1
Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne.
2:1
3:6
6:3
7:64
S tímto konstatováním se s Vámi loučím, přeji příjemný zbytek dne a těším se u dalších onlajn přenosů.
Challenger Izmir (Tvrdý povrch)
2:0
7:67
6:0
V druhom kole sa stretne Filip Horanský s lepším z dvojice Lukáš Lacko – Hanfmann.
2:0
6:3
6:2
Lukáš Lacko ako nasadená jednotka zvládol vstup do challengerového turnaja v Izmire, keď si v prvom kole poradil s Nemcom Yannickom Hanfmannom hladko v dvoch setoch 6:3,6:2. V druhom kole tak budeme svedkami slovenského derby, keďže Lackovým súperom bude Filip Horanský. S týmto konštatovaním sa s vami lúčim a prajem pekný zvyšok dňa!